Nowa promocja 2+2 w Rossmannie. Od dziś będzie można wyjść ze sklepu z dwoma produktami gratis

Sieć drogerii Rossmann rusza z kolejną promocją. Tym razem w ramach zasady "kup dwa, a dwa tańsze dostaniesz gratis" między 9 a 19 czerwca będzie można dostać produkty do paznokci, pielęgnacji stóp i depilacji. W tej odsłonie promocji Rossmann 2+2, regulamin nie odbiega od zasad, które znamy z poprzednich edycji.

Rossmann 2+2 pod hasłem "Odsłoń nogi na lato"

Między 9 a 19 czerwca w drogeriach Rossmann po raz kolejny będzie obowiązywać promocja typu "2+2 za darmo". Tym razem akcją o nazwie "Odsłoń nogi na lato" zostało objętych aż 1300 kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji stóp i paznokci oraz produktów do golenia i depilacji.

Z regulaminu sklepu wynika, że "warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie zakupu czterech różnych artykułów z wykorzystaniem Wirtualnej Karty Uczestnika Klubu Rossmann". Innymi słowy, trzeba być jego członkiem i mieć na telefonie aplikację mobilną Rossmann, która jest odpowiednikiem karty członkowskiej. 

Rossmann 2+2: co kupić

Warto wcześniej zaplanować zakupy, bo wybór jest spory, a akcja ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim wszystkie produkty muszą być inne. Mogą to być kosmetyki tej samej firmy, np. krem do stóp i pianka do golenia, ale muszą mieć różne kody kreskowe lub numery katalogowe (jeśli zakupy robimy przez internet, bo promocja obowiązuje również w sprzedaży on-line).

Do tego płaci się za dwa najdroższe z wybranych produktów (pozostałe dostaniemy za darmo) czy akcesoriów. Ponadto z samej promocji można skorzystać tylko raz.

Rossmann 2+2: które produkty

Jakie produkty zostały objęte akcją? To zarówno kosmetyki, jak i akcesoria do pielęgnacji takie jak pilniki czy separatory. Najwięcej na liście objętych promocją artykułów jest lakierów do paznokci, w tym również hybrydowych. Pełny wykaz jest dostępny tutaj.

Zobacz też:

Więcej o: