Makijaż - trendy na jesień 2019. Jaki make up będzie najbardziej modny? Lista 5 największych hitów

Makijaż - trendy na jesień 2019. Jaki będzie najbardziej modny make up? Przygotowaliśmy dla was listę pięciu najgorętszych trendów w makijażu. Fanki mocno podkreślonych oczu i ust będą zachwycone!
Zobacz wideo

Makijaż - trendy na jesień 2019. Lato powoli dobiega końca, a ty zastanawiasz się, jaki makijaż będzie modny po wakacjach? Już nie musisz szukać. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy listę pięciu najgorętszych trendów, jeżeli chodzi o makijaż na jesień 2019. 

Makijaż - trendy na jesień 2019. Baza pod makijaż trendy na jesień 2019

Bazy pod makijaż nie widać, ale wbrew pozorom pełni bardzo ważną funkcję. Dlaczego jest taka istotna? Działa jak dobrze dobrana bielizna: nie widać jej, ale jeśli jest dobrze dobrana, potrafi zatuszować mankamenty i podkreślić atuty. Bazę nakłada się pod makijaż. Dzięki temu na skórze tworzy się cienki film, który wygładza skórę, wyrównuje jej powierzchnię, a także zmniejsza widoczność porów. Co więcej baza pod makijaż sprawia, że make up jest dużo bardziej trwały.

Makijaż - trendy na jesień 2019. Pędzle do makijażu trendy na jesień 2019

Pędzle do makijażu powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Warto jednak pamiętać, że różne ich wielkości i kształty służą do zupełnie innych czynności podczas wykonywania makijażu. Najbardziej popularny i klasyczny jest pędzel do pudru. Jest duży i ma delikatnie zaokrągloną główkę. Mniejszy od niego jest pędzel do różu. Do tego ma ściętą na skos główkę. Podobny jest również pędzel do broznera, a nieco mniejszy ten do nakładania rozświetlaczy. Znajdziemy również pędzelki do korektorów, do nakładania cieni na powieki oraz do makijażu brwi. Ważne, aby nie zapominać o regularnym czyszczeniu ich.

Makijaż - trendy na jesień 2019. Makijaż permanentny trendy na jesień 2019

Makijaż permanentny cieszy się dużą popularnością już od kilku lat. Jego największą zaletą jest wygoda i oszczędność czasu. Jest to makijaż stały, który polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów. Stosowany jest najwczęście w okolicach ust, brwi oraz oczu. Taki makijaż permanenty utrzymuje się od dwóch do pięciu lat. Sposób nakładania go podobny jest do tatuowania.

Makijaż - trendy na jesień 2019. Makijaż na halloween trendy jesień 2019

Już teraz warto pomyśleć o makijażu na halloween. Jakie trendy będą obowiązywać na jesień 2019? W tym przypadku im makijaż jest bardziej upiorny i mroczny tym lepiej. Inspirację najlepiej czerpać z Instagrama. Jak zrobić demoniczny makijaż na halloween 2019? Najbardziej popularne to: blada cera, do tego mocno podkreślone oko oraz usta pomalowane czerwoną szminką. Można również ucharakteryzować się na mroczną postać z jakiegoś filmu.

Makijaż - trendy na jesień 2019. Makijaż dzienny trendy na jesień 2019

Fanki mocnych makijaży na pewno będą zachwycone. Właśnie taki make up lansują na jesień 2019 światowi projektanci mody. Po lecie bronzer zamieniamy przede wszystkim na róż. Modne będą bordowe usta z satynowym wykończeniem. Do tego mocno podkreślone oczy (zarówno górna, jak i dolna powieka) czarną kredką. Nowością będzie smoky eyes w różnych odcieniach brązu oraz dla odważnych - brokach na powiekach.

Więcej o: