Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Planujesz przefarbować swoje pukle? Sprawdź najmodniejsze kolory włosów

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Planujesz zmienić odcień swoich pukli? Sprawdź, które kolory włosów będą najbardziej modne tej jesieni. Tym razem stawiamy na naturalność i subtelność.
Zobacz wideo

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Marzy ci się nowy odcień pukli, ale nie wiesz, co wybrać? Chcesz wiedzieć, które kolory włosów będą modne na jesień 2019? Przygotowaliśmy listę pięciu najbardziej gorących trendów. Dzięki naszym wskazówkom będziesz mogła zafundować sobie nowy kolor włosów, który idealnie wpasuje się w najnowsze trendy, lansowane na światowych wybiegach mody.

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Modne kolory włosów trendy na jesień 2019

Jakie będą modne kolory włosów na jesień 2019? Fanki naturalnych i subtelnych odcieni pukli zdecydowanie będą miały w czym wybierać. Ekstrawaganckie i odważne kolory włosów zejdą teraz na dalszy plan. Tej jesieni królować będą subtelne refleksy, czyli tzw. lowlights, do tego ciepłe balejaże oraz chłodne ombre. Jeżeli chodzi o modne kolory włosów, trendy na jesień 2019 opierają się na naturalności i subtelnych odcieniach.

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Zmiana koloru włosów trendy na jesień 2019

Jesień to też dobry czas na zmianę koloru włosów. Po lecie warto najpierw poddać je silnej regeneracji, ponieważ silne promienie słoneczne oraz słona woda morska zdecydowanie im nie służą. Jeżeli zaś chodzi o dużą zmianę koloru włosów, zawsze warto oddać się w ręce sprawdzonej fryzjerki, żeby np. nie mieć zielonych włosów zamiast blond.

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Kolory farb do włosów trendy na jesień 2019

Jakie będą modne kolory farb do włosów jesienią 2019? Tak jak już wcześniej pisaliśmy, trendy te opierają się na naturalnych i subtelnych odcieniach. Na półkach sklepowych wybór jest naprawdę duży. Jeżeli jednak planujesz przejść poważną metamorfozę, udaj się do sprawdzonej fryzjerki. Ona dobierze kolor farby do włosów, który będzie współgrał z twoim kolorem cery.

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Farby do włosów bez amoniaku trendy na jesień 2019

Farby do włosów bez amoniaku są zdecydowanie dużo delikatniejsze niż te standardowe. Amoniak to silna substancja, która pozwala na skuteczną i trwałą kolorzyację włosów. Niestety, bardzo niszczy i przesusza włosy. Farby bez amoniaku nie wykazują właściwości drażniących jak te, które go zawierają. Dodatkowo pozbawione są zapachu i dużo bardziej łagodne nie tylko dla włosów, ale również dla skóry głowy. 

Kolory włosów - trendy na jesień 2019. Mysi kolor włosów trendy na jesień 2019

Wiele kobiet posiada mysi kolor włosów z natury. I bardzo często farbują swoje pukle, żeby nadać im dużo bardziej intensywnej barwy. Teraz już nie muszą tego robić. Mysi kolor włosów jest jednym z najbardziej gorących trendów na jesień 2019. 

Więcej o: