Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Jaki będzie najmodniejszy manicure?

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Chcesz wiedzieć, jaki będzie najmodniejszy manicure? Już nie musisz szukać. Zebraliśmy dla ciebie największe hity ze światowych wybiegów oraz popularnych profili instagramowych.
Zobacz wideo

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Czerwone paznokcie nigdy nie wyjdą z mody. To ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się na każdą okazję. Wystarczy paznokcie pomalować czerwonym lakierem, aby nadać całej swojej stylizacji elegancji i kobiecości. Przygotowaliśmy dla was trendy na jesień 2019.

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Paznokcie hybrydowe czerwone trendy na jesień 2019

Paznokcie hybrydowe wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz częściej kobiety wybierają właśnie ten typ manicure. Nic dziwnego! Jest bardzo praktyczny. Jego największym atutem jest dużo większa trwałość niż w przypadku klasycznego manicure. Hybryda wygląda jak zwykły lakier, ale jej właściwości bardziej przypominają żel. Ma płynną konsystencję, ale sama nie zastyga na paznokciu. Taki lakier hybrydowy należy utrwalić jeszcze pod specjalną lampą.

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Paznokcie czerwono-czarne trendy na jesień 2019

Wśród trendów na jesień 2019 hitem są paznokcie czerwono-czarne. Tutaj pole do popisu jest naprawdę duże, ponieważ oba kolory można ze sobą łączyć na różne sposoby. Przykładowo można użyć jednego z nich jako bazy, nanosząc na niego wzorki lub paski w drugim kolorze. Trendy na jesień 2019 proponują również paznokcie czerwono-czarne w formie ombre. Najczęściej jest to manicure w kolorze czerwieni z czarnymi końcówkami.

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Czerwone paznokcie wzory trendy na jesień 2019

Czerwone paznokcie są klasyką. Wśród trendów na jesień 2019 pojawiają się jednak różne wariancje na temat takiego manicure. Można go bowiem urozmaicić i nadać mu jeszcze większego pazura. Tej jesieni modne będą różnorodne wzorki na czerwonych paznokciach. Najbardziej popularne są te w odcieniach złota, które idealnie współgra z ognistą czerwienią. Dla mniej odważnych kobiet proponujemy wzorki w spokojniejszym kolorze bieli.

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Paznokcie żelowe czerwone trendy na jesień 2019

Paznokcie żelowe są dobrym rozwiązaniem dla kobiet ze słabymi, łamliwymi i krótkimi paznokciami. Można je zrobić na dwa sposoby. Manicure żelowy można wykonać na specjalnym szablonie, który jest przedłużeniem paznokcia bądź też na tipsie. 

Czerwone paznokcie - trendy na jesień 2019. Paznokcie czerwono-złote trendy na jesień 2019

Paznokcie czerwono-złote są niekwestionowanym hitem, jeśli chodzi o trendy na jesień 2019. Lansują go nie tylko światowe wybiegi mody, ale również najbardziej popularne instagramerki urodowe. W przypadku tego manicure bazą jest czerwony lakier, którym pokrywa się całe paznokcie. Na to nanosi się różne wzorki bądź też paski w kolorze złota.

Więcej o: