Promocja Rossmann 2+2 gratis na kosmetyki do ciała, włosów i paznokci. Do kiedy trwa? Zasady, regulamin

W sieci drogerii Rossmann trwa promocja 2+2 gratis. Dzięki niej, jeśli kupisz dwa wybrane kosmetyki, dwa inne dostaniesz za darmo.
Zobacz wideo

Od środy, 21 sierpnia, w sieci drogerii Rossmann trwa kolejna już edycja bardzo popularnej promocji 2+2 gratis. To okazja do zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy. Jakie są jej zasady? Które kosmetyki obejmuje? Tego wszystkiego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

W Rossmann trwa promocja 2+2 gratis

Akcja promocyjna 2+2 w Rossmannie organizowana jest regularnie. Nic dziwnego, że wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Tym razem akcja promocyjna obejmuje takie produkty jak: kosmetyki do pielęgnacji ciała np. masła czy balsamy, balsamy do ust, odżywki do włosów oraz paznokci, a także maseczki do twarzy. Pełna lista znajduje się na stronie internetowej Rossmann Polska. Produkty te będzie można zakupić w ramach akcji pod hasłem "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa". Kosmetyki będą oznaczone specjalną etykietą. 

Promocja Rossmann 2+2 gratis - zasady

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, tak i tym razem, aby skorzystać z promocji, trzeba przy kasie okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Zaś podczas zakupów online trzeba zalogować się na swoje konto. Karta klienta dostępna jest również w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann. Do kiedy ma potrwać promocja 2+2 gratis? Do soboty, do soboty, 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Aby skorzystać z promocji 2+2, należy wybrać cztery różne produkty - muszą mieć inne kody kreskowe. Wykaz kosmetyków objętych akcją "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa" znajduje się na stronie internetowej Rossmann Polska. Dzięki temu zapłacimy tylko za dwa produkty, zaś pozostałe dwa otrzymamy gratis. Jeżeli kupujemy kosmetyki za pośrednictwem drogerii online bądź też aplikacji, rabat będzie się naliczał w podsumowaniu koszyka.

Promocja 2+2 skierowana jest tylko i wyłącznie do członków Klubu Rossmann. Można z niej skorzystać tylko raz. Regulamin akcji oraz listę kosmetyków objętych rabatem można znaleźć w zakładkach Regulaminy oraz Klub na stronie drogerii.

Przy okazji warto zainwestować w czerwony lakier do paznokci. Taki manicure nigdy nie wychodzi z mody. To ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się na każdą okazję. Wystarczy paznokcie pomalować czerwonym lakierem, aby nadać całej swojej stylizacji elegancji i kobiecości.

Więcej o: