Trwa promocja Rossmann 2+2 gratis na popularne kosmetyki do ciała, włosów i paznokci. Dla kogo jest i jakie są jej zasady?

Promocja "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa" trwa w najlepsze w sieci drogerii Rossmann. Obejmuje kosmetyki do pielęgnacji ciała, balsamy do ust, odżywki do włosów oraz paznokci, a także maseczki do twarzy. Zobacz, dla kogo jest i co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji.
Zobacz wideo

W sieci drogerii Rossmann wciąż trwa promocja 2+2 gratis. Dzięki niej, jeśli kupisz dwa wybrane kosmetyki, dwa inne dostaniesz za darmo. Promocja "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa" obejmuje takie produkty jak: kosmetyki do pielęgnacji ciała np. masła czy balsamy, balsamy do ust, odżywki do włosów oraz paznokci, a także maseczki do twarzy. Pełna lista znajduje się na stronie internetowej Rossmann Polska.

Promocja Rossmann 2+2 gratis: dla kogo?

Promocja Rossmann 2+2 gratis ruszyła w środę, 21 sierpnia i potrwa do soboty, 31 sierpnia bądź też do wyczerpania zapasów. Sierpniowa odsłona akcji odbywa się na zasadach znanych już z poprzednich edycji. Promocja jest jednorazowa i mogą z niej skorzystać tylko członkowie Klubu Rossmann.

Spośród produktów biorących udział w promocji (są one oznaczone specjalną etykietą) należy skompletować zestaw czterech różnych produktów (muszą mieć różne kody kreskowe lub - jeśli zakupy robimy w drogerii internetowej - numery katalogowe). Możecie sięgnąć na przykład po dwa balsamy do ciała, ale nie mogą być to dwa identyczne produkty. Cztery wybrane przez was produkty utworzą zestaw, a dwa najtańsze dostaniecie gratis.

Promocja Rossmann 2+2 gratis: zasady

Szczegółowe zasady akcji Rossmann 2+2 określa regulamin promocji. Znajdziecie w nim informacje m.in. o tym, co wydarzy się wtedy, gdy wybrane przez was rzeczy będą w tej samej cenie lub gdy zdecydujecie się na zakup więcej niż czterech produktów, które biorą udział w akcji "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa". Jeden uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z sierpniowej odsłony promocji w Rossmannie wyłącznie raz.

Sierpniowa promocja "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa" to doskonała okazja, aby przetestować nowości lub uzupełnić zapasy ulubionych produktów. Niezależenie od tego, czy będziecie robić zakupy w sklepie stacjonarnym, czy w drogerii internetowej, bez problemu znajdziecie produkty objęte promocją. Są one bowiem oznaczone charakterystycznym czerwonym logo akcji Rossmann 2+2.

Więcej o: