Trendy na jesień 2019. Jakie brwi będą modne? Powraca naturalność

Jakie brwi będą modne w nadchodzącym sezonie? Wśród trendów na jesień 2019 prym wiedzie naturalność. Niesłabnącą popularnością cieszy się również nowa technika stylizacji brwi - microshading. Dzięki niej możemy mieć gęste brwi, które wyglądają przy tym naturalnie.
Zobacz wideo

Jakie będą modne brwi w nachodzącym sezonie? Poznaj najbardziej gorące trendy na jesień 2019. Fanki naturalnego wyglądu będą zachwycone. Mocno podkreślone brwi odchodzą teraz na dalszy plan. Stawiamy na subtelność i delikatność. Dla pań zaś, które lubią wygodę, najlepszym rozwiązaniem jest microshading. Jest to technika, która zapewnia brwiom dużo większą gęstość.

Od kilku lat brwi grają pierwsze skrzypce w makijażu. Wcześniej mało kto zwracał na nie uwagę. Wszyscy skupiali się na uwypuklaniu warg i przedłużaniu rzęs. W pewnym momencie ktoś uczynił je swoim znakiem rozpoznawczym. W jednej chwili krzaczaste włoski stały się światowym hitem, a to dzięki Carze Delevingne. To właśnie ona sprawiła, że od tamtej pory brwi wiodą prym w dziedzinie makijażu. Przy czym trendy w stylizacji brwi zmieniają się z sezonu na sezon. Co będzie modne jesienią 2019?

Modne brwi. Trendy na jesień 2019 - naturalność

Jednym z najważniejszych trendów wśród stylizacji brwi na sezon jesień 2019 będzie naturalność. Moda ta dotyczy również najbardziej popularnych fryzur i kolorów włosów na nadchodzący sezon. Jeżeli zaś chodzi o brwi, wystarczy tylko delikatnie je podkreślić za pomocą jednego, prostego i taniego kosmetyku, czyli żelu do brwi. Jest to jeden z najbardziej modnych kosmetyków na sezon jesień 2019

Delikatnie podkreślone brwi dodają naszej twarzy wyrazistości i charakteru. Oczywiście, nie można z tym przesadzić. Dlaczego warto używać żelu do brwi? Jego podstawową funkcją jest ujarzmianie włosków i nadanie im odpowiedniego kształtu. Niektóre z żeli do brwi mogą dodatkowo delikatnie je przyciemniać, dzięki czemu uzyskamy efekt podkreślenia, ale bardzo naturalnego. 

Modne brwi. Trendy na jesień 2019 - microshading

W przeciągu kilku ostatnich sezonów przewinęło się wiele mód na brwi i ich stylizację. Było nitkowanie, bushy brows i microblading. Od jakiegoś czasu niesłabnącą popularnością cieszy się nowa technika stylizacji brwi - microshading. Co to takiego? Jest to swego rodzaju makijaż permanentny. Polega on na tatuowaniu niewielkich kropeczek, podczas gdy w microbladingu tatuujemy cienkie włoski. Całość tworzy niezwykle naturalny efekt ombre, a rezultat utrzymuje się aż do trzech lat. Microshading nadaje brwiom naturalny kształt i wypełnia ubytki.

Więcej o: