Rossmann 2+2 promocja sierpień 2019 wciąż trwa! Które kosmetyki obejmuje? Zasady, regulamin

Rossmann 2+2 promocja sierpień 2019 wciąż trwa. Akcja obejmuje najbardziej popularne kosmetyki do ciała, włosów oraz paznokci. Dzięki niej przy zakupie dwóch wybranych kosmetyków dwa inne dostaniesz gratis.
Zobacz wideo

Od środy, 21 sierpnia, w sieci drogerii Rossmann trwa kolejna już edycja popularnej i uwielbianej przez klientów akcji promocyjnej 2+2 gratis. Tym razem prowadzona jest pod hasłem  "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa". Promocja obejmuje kosmetyki do ciała, włosów oraz paznokci. Dzięki niej przy zakupie czterech produktów, dwa z nich można dostać za darmo i zaoszczędzić przy tym sporo pieniędzy.

Rossmann 2+2 gratis promocja sierpień 2019 - jakie kosmetyki obejmuje?

Wśród kosmetyków objętych promocją znajdziemy takie produkty jak: balsamy do ust, masła do ciała, balsamy do ciała, olejki na blizny, balsamy do rąk, odżywki do paznokci, odżywki do włosów i maseczki do twarzy. Skąd wiadomo, które produkty biorą udział w akcji promocyjnej? Oznaczone są na półkach specjalnymi etykietami.

Promocja 2+2 gratis wystartowała w środę 21 sierpnia i potrwa do soboty 31 sierpnia bądź też do wyczerpania zapasów.

Rossmann 2+2 gratis promocja sierpień 2019 - najważniejsze zasady

Aby wziąć udział w promocji 2+2 gratis, należy wybrać cztery różne produkty (muszą mieć inne kody kreskowe), które objęte są akcją "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa". W ten sposób zapłacimy tylko za dwa produkty, zaś pozostałe dwa otrzymamy gratis. Jeżeli kupujemy kosmetyki za pośrednictwem drogerii online bądź też aplikacji, rabat będzie się naliczał w podsumowaniu koszyka.

W ramach promocji 2+2 klienci zapłacą za dwie droższe rzeczy, a dwa następne produkty będą gratis. Pełna lista kosmetyków objętych promocją 2+2 znajduje się na oficjalnej stronie sieci drogerii Rossmann. 

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, tak i tym razem, aby skorzystać z promocji, trzeba być członkiem Klubu Rossmann. Podczas zakupów należy przy kasie okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Zaś przy robieniu zakupów online trzeba po prostu zalogować się na swoje konto. Karta klienta dostępna jest także w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. Z promocji "Ciało, włosy i paznokcie piękne od nowa" można skorzystać tylko raz.

Więcej o: