Modne kolorowe rzęsy trendem na jesień 2019. Jakie kolory najlepiej wybrać?

Trend na mocne podkreślanie oczu nieustannie trwa, a zagęszczanie rzęs sztucznymi kępkami zyskuje na popularności. Jednak największym trendem na jesień 2019 będą kolorowe rzęsy, które dodadzą charakteru każdemu makijażowi.
Zobacz wideo

Mocne podkreślanie rzęs maskarą czy przedłużanie ich sztucznymi kępkami nieustannie panuje wśród kobiecych trendów w makijażu. W końcu która z nas nie lubi być posiadaczką romantycznego spojrzenia spod perfekcyjnego wachlarza rzęs. Na jesień 2019, makijażowe trendsetterki proponują jednak, by pójść o krok dalej i zamiast klasycznej czerni postawić na rzęsy w kolorze.

Modne kolorowe rzęsy trendem na jesień 2019 - kępki 

Najmodniejszy makijaż na jesień 2019 to taki, w którym rzęsy przyciągają uwagę kolorem. Własne rzęsy można zagęścić sztucznymi kępkami, w które delikatnie wpleciemy te w intensywnym kolorze. Takie kolorowe kępki możemy umieścić np. w zewnętrznym kąciku oka. Warto pamiętać, by przy zagęszczaniu rzęs przy użyciu kolorów, zachować umiar, gdyż przy takiej stylizacji łatwo przekroczyć granicę trendu i zahaczyć o kicz. 

Modne kolorowe rzęsy trendem na jesień 2019 - tusz

Doklejanie kępek nie jest dla ciebie? Nic straconego! Kolorowy tusz do rzęs pojawił się na wybiegach jako jeden z kluczowych trendów w makijażu oka. Dzięki temu, marki kosmetyczne doskonale wiedzą, że kolorowe rzęsy to gorący trend na jesień 2019, a w ich asortymencie nie może zabraknąć kolorowych maskar. Obecnie kolorowe tusze do rzęs można więc dostać w niemal każdej drogerii.

Modne kolorowe rzęsy trendem na jesień 2019 - jak nosić kolor na rzęsach?

Kolorowa maskara sama w sobie jest mocnym akcentem makijażowym, dlatego najlepiej by pozostałe elementy makijażu były delikatne jak najbardziej naturalne. Wystarczy dobrze wypielęgnowana skóra, delikatny podkład lub krem bb, nawilżone usta i starannie wyczesane brwi. 

Więcej o: