Kolory włosów na jesień 2019. Najmodniejsze kolory dla twoich włosów na nadchodzący sezon

Trendy na jesień 2019 w kolorach włosów przypominają te obowiązujące w makijażu. Najmodniejsze będą naturalne odcienie blondu, a także ciemne brązy wpadające w kolor gorzkiej czekolady. Czy to oznacza, że platyna i rudości są już pase? Nic bardziej mylnego!
Zobacz wideo

Wiosną i latem królowały pastelowe odcienie włosów, co można było zauważyć nie tylko na największych światowych wybiegach, ale także na Instagramie czy stronie Pinterest. Natomiast największym trendem na jesień 2019 jest powrót do naturalnych odcieni włosów. Królować będą nie tylko beżowe blondy czy czekoladowe brązy, ale także rudości i platyna, jednak w nieco innym wydaniu niż dotychczas.

Najmodniejsze kolory włosów na jesień 2019 - blond

W trendy na jesień 2019 wpisują się przede wszystkim wszystkie naturalne odcienie blondów, od jasnych beżowych odcieni, aż po te mysie. Posiadaczki mysiego blondu nie muszą narzekać już na swój kolor włosów. W tym sezonie wskazane jest go polubić i absolutnie nie zmieniać. Platynowy blond również pozostaje w najnowszych trendach, jednak jednak w innym wydaniu niż do tej pory. Biały i srebrny odcień platyny zastąpią ciepłe, rozbielone tony, które są znacznie łatwiejsze w codziennym utrzymaniu.

Najmodniejsze kolory włosów na jesień 2019 - brąz

Zapomnijmy o ciemnych włosach z blond pasemkami albo modnym od kilku sezonów ombre. Wśród brązów największym trendem na jesień 2019 będzie jednolity ciemny odcień gorzkiej czekolady. Taki kolor nada każdej brunetce wyrazistości.

Najmodniejsze kolory włosów na jesień 2019 - rudy

Prawdziwym hitem, jeśli chodzi o rudości w sezonie jesiennym 2019, jest odcień jasnej miedzi o chłodnym tonie, wpadający w róż, a także szarość. Taki kolor perfekcyjnie podkreśla szlachetność jasnej karnacji oraz zielone oczy. Trend ten można było dostrzec podczas pokazów mody na wybiegach m.in. Balmain. 

Więcej o: