Skittles Nails. Jaskrawe kolory paznokci to najnowszy trend na sezon jesień 2019. Jak zrobić taki manicure?

Skittles Nails to niekwestionowany hit sezonu jesień 2019. Lubisz jaskrawe paznokcie? Zatem ten manicure będzie dla ciebie idealny. Z naszego tekstu dowiesz się, jak go zrobić. To naprawdę bardzo proste i szybkie.
Zobacz wideo

Skittles Nails, czyli jaskrawe kolory paznokci to jeden z największych hitów sezonu jesień 2019. Lato powoli dobiega końca, ale nie oznacza to, że jesteśmy skazani na nudne, smutne i ciemne kolory paznokci. Wręcz przeciwnie. Wśród trendów na jesień 2019 jednym z najbardziej gorących hitów jest manicure Skittles Nails. Co to takiego i jak go zrobić? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.

Skittles Nails, czyli jaskrawe kolory paznokci na jesień 2019. To najnowszy trend sezonu

Skittles Nails brzmi dość jednoznacznie. Tak, tak, dobrze kojarzysz. Nazwa wywodzi się od popularnych owocowych cukierków. Manicure Skittles Nails jest bardzo efektowny, a jednocześnie prosty do wykonania. Co ważne, nie musisz iść do manikiurzystki. Bez problemu zrobisz go sama.

Aby zrobić ten jakże modny manicure Skittles Nails, wystarczy ci pięć lakierów do paznokci o różnych kolorach. Każdy paznokieć malujesz innym odcieniem. Taki manicure obowiązkowo powinien obejmować intensywne i soczyste kolory typu czerwony, zielony, żółty, pomarańczowy. 

Przy manicure w stylu Skittles Nails warto pamiętać o dwóch najważniejszych zasadach. Po pierwsze, jest to dość odważna i rzucająca się w oczy stylizacja paznokci, dlatego też twoje ubranie powinno zostać utrzymane w zdecydowanie bardziej subtelnym i spokojnym wydaniu. Po drugie, najlepiej wygląda przy krótko obciętych paznokciach. W długich zaś - zbyt wulgarnie.

Skittles Nails w wydaniu fluo

Skittles Nails już sam w sobie jest dość efektowny, ale jeżeli zależy ci, aby jeszcze bardziej wyróżniać się, do pomalowania swoich paznokcie wybierz kolory fluorescencyjne. To jeden z niekwestionowanych hitów tego sezonu. Kolory fluo obowiązuje nie tylko na ubraniach, ale również na paznokciach. Amatorki mocnego koloru będą zachwycone. Jakie są obecnie najmodniejsze kolory fluo? Prym wiodą odcienie żółtego, zielonego oraz pomarańcz. Warto jednak pamiętać, że manicure fluo już sam w sobie jest na tyle rzucający się w oczy, że lepiej postawić przy nim na spokojniejszą stylizację.

Więcej o: