Jaki będzie najbardziej modny makijaż na jesień 2019? Poznaj gorące trendy na nowy sezon

Jakie są najbardziej modne makijaże zgodnie z trendami na jesień 2019? Fanki odważnych makijaży i mocno podkreślonych oczu i ust będą zachwycone! Do łask powraca też mocno rozświetlona cera.
Zobacz wideo

Makijaż na nowy sezon - jaki będzie modny i zgodny z trendami na jesień 2019? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy podstawowe informacje na ten temat. Po lecie, podczas którego prym wiodły delikatne i naturalne makijaże, teraz do łask powracają te odważne i rzucające się w oczy - mocno podkreślone oczy i ciemne usta. Hitem jest również tzw. glossy skin, czyli mokry makijaż.

Modny makijaż - trendy na jesień 2019

Fanki mocnych makijaży na pewno będą zachwycone. Właśnie taki make up lansują na jesień 2019 światowi projektanci mody. Modne będą bordowe usta z satynowym wykończeniem. Do tego mocno podkreślone oczy (zarówno górna, jak i dolna powieka) czarną kredką. Nowością będzie smoky eyes w różnych odcieniach brązu oraz dla odważnych - brokach na powiekach.

Po wakacjach została ci piękna opalenizna na twarzy? Wykorzystaj to. Aby twoja twarz jak najdłużej zachowała piękny, brązowy kolor, musi być przede wszystkim regularnie nawilżana, zarówno rano przed wyjściem z domu, jak również na noc (tutaj przyda się grubsza warstwa kremu nawilżającego). Jaki będzie najlepszy makijaż przy opalonej skórze? Jak najbardziej lekki, ponieważ twarz muśnięta słońcem nie wymaga mocnego malowania.

Twoim sprzymierzeń w makijażu opalonej skóry będzie przede wszystkim bronzer. Jest to kosmetyk, który nadaje cerze efekt delikatnej opalenizny i podkreśla już tę, którą masz. Dodatkowo można nim modelować kształt twarzy, tak, aby ukryć jej mankamenty, a uwydatnić atuty. Dlatego w makijażu po wakacjach róż zamień na bronzer. Muśnij nim kości policzkowe, nos oraz brodę, dzięki czemu uzyskasz efekt świeżej i wypoczętej cery. To bardzo prosty i jednocześnie efektowny makijaż.

Modny makijaż na jesień 2019 - glossy skin, czyli mokry makijaż

Glossy skin to jeden z najgorętszych trendów na jesień 2019. Opiera się na świetlistej cerze, która wygląda wręcz na mokrą oraz na policzkach, które są mocno podkreślone rozświetlaczem. Lansują go światowi projektanci oraz najbardziej popularne instagramerki urodowe. Warto jednak pamiętać, że jest to okazjonalny makijaż, nie na co dzień.

Więcej o: