Szylkretowe paznokcie to najbardziej modny manicure. Poznaj nowy trend na nadchodzący sezon jesień 2019

Szylkretowe paznokcie są obecnie niekwestionowanym hitem. Jest to co prawda nowy trend na nadchodzący sezon jesień 2019, ale już spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i robi furorę w sieci.
Zobacz wideo

Lato powoli dobiega końca, a ty boisz się, że teraz jesteś skazana przez kilka najbliższych miesięcy na nudny i smutny manicure? Nic bardziej mylnego. Najbardziej gorące trendy na jesień 2019 nie pozwolą ci na to. Jednym z nich są szylkretowe paznokcie. Nazwa brzmi trochę tajemniczo i groźnie, nieprawdaż? Z naszego tekstu dowiesz się, co to za manicure, który tak szturmem wdarł się do sieci.

Szylkretowe paznokcie, czyli nowy trend na nadchodzący sezon jesień 2019

Szylkretowe paznokcie są obecnie jednym z najbardziej gorących hitów na Instagramie. Taki manicure charakteryzuje się wzorami, plamami na paznokciach, które wyglądem przypominają pancerz morskich żółwi szylkretowych. Dominują w nim więc kolory, takie jak: żółty, beż, brąz oraz czerń. Idealne odcienie ja jesień!

Taki manicure rzuca się w oczy, więc przeznaczony jest dla odważnych kobiet. Jeżeli chcesz mieć szylkretowe paznokcie, zalecamy udać się do manikiurzystki. Niełatwo jest bowiem osiągnąć odpowiedni efekt. Trzeba umiejętnie połączyć ze sobą różne kolory tak, aby płynnie przechodziły na powierzchni paznokcia.

 

Szylkretowe paznokcie - różne wersje

Taki manicure może mieć różne odmiany. Świetnie prezentuje się zarówno w wersji total, jak również tylko na kilku palcach. Jaka będzie odpowiednia długość takich szylkretowych paznokci? Tutaj nie ma specjalnych ograniczeń. Mogą być i długie i krótko spiłowane. Mogą być zakończone na kształt ostrego trójkąta, jak i również delikatnego migdałka. Wszystko zależy od tego, jaki chcesz uzyskać ostateczny efekt: odważny i drapieżny, czy jednak bardziej subtelny i grzeczny. 

Ale to nie koniec zwierzęcych motywów, które będą modne na paznokciach w nadchodzącym sezonie jesień 2019. Kolejną propozycją idealną dla kobiet, które nie boją się odważnych stylizacji paznokci i lubią zwracać na siebie uwagę wyglądem, są graficzne wzory. Tutaj wszystko zależy od wyobraźni i oczywiście umiejętności manikiurzystki. Największą popularnością cieszą się ostatnio wzory w stylu safari. Co to oznacza? Na przykład paski zebry czy lamparcie cętki na paznokciach.

Więcej o: