French Manicure najgorętszym trendem na jesień 2019! Inspiracje na modne paznokcie

Klasyka paznokci sprzed lat wraca do łask. French Manicure - bo o nim mowa - jest jednym z najgorętszych trendów wśród paznokci na sezon jesienno-zimowy. Oprócz ponadczasowego wydania w kolorach bieli i nude, będzie obecny także bardziej nowoczesnym wydaniu.
Zobacz wideo

Wrzesień jest niewątpliwie najważniejszym miesiącem w branży modowej. Nie bez powodu także wrześniowe wydanie magazynu Vogue, jest tym najbardziej wyczekiwanym. To właśnie wtedy poznajemy trendy sezonu jesień-zima. W nadchodzącym sezonie nie tylko ubrania będą odgrywać istotną rolę w kwestii naszego stylu, ale również paznokcie. Oprócz takich hitów na sezon jesień-zima 2019/2020, jak szylkretowe paznokcie czy wszechobecne gwiazdki, w trendach pojawia się też French Manicure

French manicure - najmodniejsze paznokcie na jesień 2019

Nie dajcie się zmylić nazwie. French Manicure wcale nie powstał we Francji, a w Stanach Zjednoczonych, w 1976 roku.Jego pomysłodawcą był Jeff Pink, który wpadł na pomysł połączenia takich kolorów w stylizacji paznokci, chcąc zaoszczędzić czas aktorkom w Hollywood, by nie musiały zmieniać koloru paznokci za każdym razem, kiedy zmieniały kreację. W ten sposób wymyślił przepis na idealne paznokcie pasujące do wszystkiego.

Paznokcie w stylizacji French Manicure uznawane są za ponadczasowe, jednak charakterystyczne kreski w białym kolorze na czubkach paznokci były niezwykle modne prawie dekadę temu - wówczas takie paznokcie można było zobaczyć niemal u każdej kobiety. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek tego wzoru. French Manicure ponownie znalazł się w trendach! W sezonie jesień-zima 2019/2020 nie będziemy ograniczać się jedynie do klasycznego wykończenia płytki paznokcia białym lakierem. Śmiało możemy decydować się na różne wariacje kolorystyczne, a także eksperymentować z formą kreski. 

 
Więcej o: