Promocja Rossmann -55 procent na jesień 2019 zaraz startuje! Dzięki niej popularne kosmetyki do makijażu kupisz dużo taniej [NOWE ZASADY]

Promocja Rossmann na jesień 2019 rusza już niedługo. W ramach niej będzie można kupić popularną kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu -55 procent. Z naszego tekstu dowiesz się, kiedy startuje akcja promocyjna i na jakich zasadach możesz zaopatrzyć się w przecenione kosmetyki.
Zobacz wideo

Rossmann już niedługo rusza z popularną i uwielbianą przez klientów promocją -55 procent na jesień 2019. Na czym będzie polegać? Dzięki niej będziesz mogła zakupić tzw. kolorowe kosmetyki, czyli te do makijażu, w o wiele niższej cenie.

Promocja Rosssmann - od kiedy?

Rosssmann startuje ze swoją promocją -55 procent już niedługo, w połowie tego miesiąca, a dokładnie w poniedziałek 16 września. To o wiele wcześniej niż w poprzednich latach. Wtedy akcja promocyjna rozpoczynała się w październiku. Promocja na jesień 2019 potrwa dwa tygodnie, do 30 września. Jest to doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy w swojej kosmetyczce i nie wydać na to fortuny.

Promocja Rosssmann - jakie kosmetyki?

Kosmetyki objęte promocją w Rossmannie to m.in. podkłady, pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, korektory pod oczy, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, róże, bronzery, tusze do rzęs oraz konturówki. Produkty te oznaczone będą specjalną etykietą - tak samo jak w przypadku wszystkich poprzednich edycji. Pełna lista produktów dostępna będzie na stronie internetowej Rossmann oraz w regulaminie. Informacje te prawdopodobnie pojawią się w dniu startu promocji we wrześniu.

Promocja Rosssmann - nowe zasady

Promocja na kosmetyki do makijażu Rossmann na jesień 2019 będzie miała inne zasady niż dotychczas. Co się zmieni? Przede wszystkim rabat, który już nie będzie stały, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach. Akcja promocyjna na jesień 2019 będzie zawierać kilka różnych promocji na kolorowe produkty do makijażu. Na klientów drogerii czekają obniżki w wysokości: 40, 50, 60, a nawet 70 procent. Do tego dojdą dodatkowe bardzo korzystne oferty na zasadzie 1+1 gratis.

Kolejną istotną zmianą w porównaniu z wcześniejszymi akcjami promocyjnymi Rossmann będzie brak limitu. Co to oznacza? Że nie będzie żadnych ograniczeń w zakresie liczby zakupionych kosmetyków. W związku z tym z oferty i z rabatów będzie można skorzystać, zarówno decydując się na zakup jednego kosmetyku, jak również kilkunastu. Dotychczas zniżka obowiązywała przy zakupie minimum trzech różnych kosmetyków (o różnym kodzie kreskowym) do makijażu. Teraz już nie będzie takiego ograniczenia.

Promocja Rossmann - dla kogo?

Kolejną nowością jest to, że z promocji Rossmann na jesień 2019 będą mogli skorzystać wszyscy klienci. Do tej pory przywilej ten mieli tylko i wyłącznie członkowie Klubu Rossmann. Na Klubowiczów czekają za to niespodzianki - konkretnie dla tych, którzy jako pierwsi skorzystają z promocji Rossmann na jesień 2019.

Więcej o: