Promocja w Hebe wciąż trwa! Popularne kosmetyki do makijażu kupisz 40 procent taniej

Promocja w Hebe trwa w najlepsze. Na czym polega? Dzięki niej wybrane kosmetyki do makijażu kupisz o 40 procent taniej. Promocja nosi nazwę "Happy days!" i obejmuje m. in. takie marki jak: Maybelline, L'Oreal Paris oraz Garnier.
Zobacz wideo

Promocja w Hebe wciąż trwa! Dzięki niej wybraną kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu możesz kupić o 40 procent taniej. Spiesz się, ponieważ promocja potrwa już tylko kilka dni. Z naszego tekstu dowiesz się, do kiedy możesz załapać się na akcję promocyjną i które kosmetyki konkretnie obejmuje.

Promocja w Hebe - kosmetyki do makijażu dużo taniej

Hebe już po raz kolejny przygotowało jedną z najbardziej lubianych przez klientki promocję. Dzięki niej możesz uzupełnić swoje zapasy wśród kosmetyków do makijażu i nie wydawać przy tym fortuny. Wrześniowa promocja Hebe nosi nazwę "Happy days!".

Promocją objęte są bardzo lubiane i popularne marki, takie jak:

  • Maybelline,
  • L'Oreal Paris,
  • Garnier,
  • Mixa,
  • NYX.

W ramach promocji kosmetyki tych marek można kupić aż o 40 procent taniej.

Pędzimy na ratunek i sprawiamy, że wasz dzień będzie piękniejszy! Spytacie dlaczego? A no dlatego, że w dniach 28.08 - 11.09 takie marki jak: L'Oréal Paris, Maybelline New York, Garnier Polska, Mixa oraz NYX Professional Makeup Polska, znajdziesz do 40% taniej!

- czytamy na profilu na Facebooku drogerii Hebe Polska.

Promocja w Hebe - do kiedy? Zasady

Promocja w Hebe rozpoczęła się w środę, 28 sierpnia i potrwa również do środy, 11 września bądź też do wyczerpania zapasów. Obejmuje zarówno kosmetyki dostępne w sklepach stacjonarnych, jak również te, które można kupić online. Promocja nie dotyczy produktów L'Oréal Professionnel oraz zestawów. Promocje nie łączą się ze sobą. Lista wszystkich kosmetyków, które można kupić taniej dostępna jest TUTAJ.

Rabat w ramach promocji Hebe wynosi maksymalnie 40 procent i naliczany jest od cen katalogowych. Każdy uczestnik wielokrotnie może wziąć udział w akcji promocyjnej.

Podczas promocji Hebe "Happy days!" warto zaopatrzyć się w kosmetyki, dzięki którym stworzysz najmodniejszy makijaż zgodny z trendami na sezon jesień 2019. Po lecie, podczas którego prym wiodły delikatne i naturalne makijaże, teraz do łask powracają te odważne i rzucające się w oczy - mocno podkreślone oczy i ciemne usta. Hitem jest również tzw. glossy skin, czyli mokry makijaż, w którym podstawą jest mocno rozświetlona cera.

Więcej o: