Fryzury na wesele dla gościa. Idziesz na wesele i nie wiesz jak się uczesać? Podpowiadamy!

Idąc na wesele, każda kobieta zastanawia się, jaką fryzurę wybrać na tę okazję. Fale, delikatne upięcie, a może ponadczasowy warkocz. Jaką fryzurę wybrać na wesele, tak żeby czuć się komfortowo i jednocześnie modnie?
Zobacz wideo

Idąc na wesele, każda kobieta powinna pamiętać, że tego dnia to panna młoda jest najważniejsza i nie należy jej w żaden sposób przyćmiewać strojem, czy fryzurą. Ponadto warto postawić na uczesanie, które jest uniwersalne i ponadczasowe, byś za 10 lat, patrząc na zdjęcia nie wstydziła się swoich wyborów. Oto eleganckie i modne fryzury na wesele, które sprawdzą się u każdej kobiety z półdługimi lub długimi włosami.

Eleganckie fryzury na wesele - delikatne upięcie boho

Delikatne upięcie to idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią sobie elegancję oraz wygodę w jednym. Boho upięcia świetnie współgrają z sukienkami, które kobieco odsłaniają ramiona. Jak wykonać takie upięcie samodzielnie w domu? Podziel włosy na dwie części, a następnie zwiąż je w dwa supełki. Końcówki włosów przypnij wsuwkami. Przy twarzy możesz wypuścić luźne pasemko i delikatnie je podkręcić. Całą fryzurę wykończ modną wsuwką lub opaską do włosów

Łatwe fryzury na wesele - romantyczne fale 

Najbardziej klasyczna i ponadczasowa damska fryzura. Idealnie sprawdzi się zarówno do włosów średnich, jak i długich. Wystarczy, że zakręcisz włosy na lokówkę, a kiedy pasma zupełnie ostygną, delikatnie je rozczeszesz. Dzięki takiej stylizacji będziesz wyglądać niczym.

Fryzury na wesele dla gościa - klasyczny kucyk

Klasyczny kucyk, to propozycja, która chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Gładko zaczesane włosy spięte w kucyk są niesamowicie eleganckie i niezwykle wygodne. Dodatkowo zapewniają nam całonocny komfort, gdyż tak wystylizowane włosy, przez cały czas będą wyglądać perfekcyjnie. Wykonanie tej fryzury jest niezwykle proste i każdy sobie z nią poradzi. Wyprostuj dokładnie włosy, a następnie zrób przedziałek na środku. Zbierz dokładnie włosy i mocno zwiąż je gumką. Całość spryskaj lakierem, by utrwalić stylizację.

Więcej o: