Rusza kolejna promocja w sklepach Rossmann. Kosmetyki kolorowe nawet o 55 procent taniej

Promocja -55 procent w sieci sklepów Rossmann rusza już wkrótce. W trakcie jej trwania będzie można kupić produkty do makijażu oraz inne kosmetyki kolorowe o ponad połowę taniej. Kiedy startuje promocja i jak wyglądają nowe zasady promocji? Odpowiadamy.
Zobacz wideo

Promocja Rossmann wrzesień 2019 - kiedy start?

Sieć sklepów Rossmann startuje ze swoją promocją -55 procent już 16 września. Akcja potrwa dwa tygodnie - do 30 września. Co ciekawe, w tym roku promocja rozpoczyna się znacznie wcześniej niż w latach ubiegłych. Wówczas akcja promocyjna startowała w październiku. 

Promocja Rossmann wrzesień 2019 - przeceniony asortyment

Kosmetyki, które tym razem zostaną objęte promocją, to m.in. podkłady, pudry, rozświetlacze, pomadki, cienie do powiek, korektory, róże, bronzery, tusze do rzęs, eyelinery, lakiery oraz kredki do oczu i ust. Pełna lista produktów dostępna będzie na stronie internetowej Rossmann, a wszystkie kosmetyki objęte promocją oznaczone będą etykietą.

Promocja Rossmann wrzesień 2019 - nowe zasady zakupów 

Należy przypomnieć również o zasadach promocji, które uległy zmianie i różnią się od tych, które obowiązywały dotychczas. Nowością jest fakt, że z najnowszej promocji marki Rossmann będą mogli skorzystać wszyscy klienci, co do tej pory było przywilejem członków Klubu Rossmann. Oprócz kosmetyków kolorowych tańszych o 55 procent, akcja promocyjna na jesień 2019 będzie zawierać również inne korzystne oferty. Na klientów drogerii czekają obniżki w wysokości: 40, 50, 60, a nawet 70 procent. Do tego dojdą dodatkowe bardzo korzystne promocje na zasadzie 1+1 gratis.

Istotną zmianą w zasadach promocji sieci Rossmann jest zniesienie ograniczeń w kwestii liczby kupowanych kosmetyków. Do tej pory zniżka -55 procent obowiązywała przy zakupie minimum trzech różnych kosmetyków. Tym razem  z oferty i z rabatów będzie można skorzystać, zarówno decydując się na zakup jednego kosmetyku, jak i kilku.

Więcej o: