Modne paznokcie na jesień 2019 - królować będzie minimalizm

Modne paznokcie na jesień 2019? Klasyczny, neutralny manicure powraca do łask. W nadchodzącym sezonie, wśród paznokciowych trendów rządzić będzie minimalizm. To elegancka i klasyczna propozycja, która pasuje kobietom w każdym wieku.
Zobacz wideo

Modne paznokcie na jesień 2019 

Przepis na najmodniejsze paznokcie sezonu jesień/zima 2019? Nude, french, odrobina złota i geometryczne wzory. Nie ulega wątpliwości, że to minimalistyczny manicure będzie królować w tym sezonie. Trend ten można dostrzec zarówno na wybiegach, jak i na Instagramie. Delikatne, ledwo widoczne wzorki na krótko przyciętych, zadbanych paznokciach. Tę modę z pewnością pokochają kobiety w każdym wieku. 

Obok paznokci w odcieniach bordo, klasycznej czerni, czy butelkowej zieleni, najmodniejszym trendem wśród paznokci na jesień i zimę 2019/2020 jest ponadczasowy minimalizm. Elegancki french manicure, wzorki na transparentnym lakierze oraz delikatne ozdoby 3D w kolorze złota - tak właśnie wyglądać będą modne paznokcie w nadchodzącym sezonie - szlachetność oraz dyskretna elegancja. 

Modne paznokcie na jesień 2019 - Instagram

Inspiracje na modne paznokcie można oczywiście znaleźć na instagramowych profilach. Niewątpliwą prekursorką i królową tego trendu jest amerykańska manicurzystka - Betina Goldstein (@betina_goldstein). Artystka, dzięki swoim dziełom, które tworzy na paznokciach, zgromadziła na swoim profilu ponad 147 tysięcy obserwatorów. Nic jednak dziwnego, patrząc na jej prace, chyba każda kobieta marzy o takich paznokciach.

 
Więcej o: