Promocja -55 i -70 proc. w sklepach Rosmann. Te kosmetyki kupisz dużo taniej

Kultowa promocja w sklepach Rosmann startuje już w poniedziałek 16 września. Tym razem w przecenione zostaną kosmetyki kolorowe. Sprawdź, które produkty będzie można kupić taniej o 55, albo nawet 70 procent.
Zobacz wideo

Od 16 do 30 września w sklepach Rossmann, trwać będzie jedna z najbardziej wyczekiwanych promocji na kosmetyki kolorowe. Do tej pory można było kupić produkty taniej o 55 procent, jednak tym razem zniżki sięgną aż 70 procent. Jakie produkty będą objęte promocją? Odpowiadamy!

Promocja Rossmann wrzesień 2019 - kosmetyki nawet 70 proc. taniej

Kosmetyki, które będą podlegały promocje to wszystkie produkty z tzw. kolorówki, czyli podkłady, pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, korektory pod oczy, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, róże, bronzery, tusze do rzęs oraz konturówki do ust. Dobrą wiadomością jest, że oprócz tradycyjnej promocji -55 proc, pojawią się też oferty na zasadzie 1 + 1 gratis, a niektóre produkty będzie można upolować nawet 70 proc. taniej. 

Promocja Rossmann wrzesień 2019 - kto może skorzystać z oferty?

Interesująca zmiana zaszła również w regulaminie akcji. Do tej pory promocja obejmowała trzy różne produkty, natomiast tym razem możesz kupić tyle kosmetyków, ile chcesz - nawet jeśli będą się one powtarzać. Oprócz tego, z promocji może skorzystać każdy klient niezależnie od tego, czy należy do Klubu Rossmann, czy też nie. Jeśli jednak jesteś klubowiczem i zrobisz zakupy jako jedna z pierwszych osób, będzie na ciebie czekać niespodzianka.

Więcej o: