Promocja Rossmann -55%. Kultowy tusz do rzęs Lovely kupisz już za 8 zł w drogeriach Rossmann

Długo wyczekiwana promocja w sklepach Rossmann startuje już 16 września i potrwa do 30 września lub wyczerpania zapasów. W tym czasie będzie można zakupić kosmetyki kolorowe nawet 70 proc. taniej. Przeceniony będzie również, uwielbiany przez kobiety, tusz do rzęs Lovely.
Zobacz wideo

Promocja Rossmann - kosmetyki do makijażu taniej nawet o 70 proc. 

Wyczekiwana przez kobiety promocja w sklepach Rossmann rusza już 16 września. Tym razem jednak odbędzie się ona na innych zasadach. Do tej pory zniżka -55 procent obowiązywała przy zakupie minimum trzech różnych kosmetyków. Teraz, oprócz jeszcze większych z rabatów, z oferty będzie można skorzystać, zarówno decydując się na zakup jednego, jak i kilku tych samych produktów. Można więc będzie zrobić zapas swoich ulubionych kosmetycznych perełek.

Nasza bestsellerowa promocja na kolorówkę tej jesieni potrwa aż 2 tygodnie - od 16 do 30 września. W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał stały rabat, lecz mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Możecie się spodziewać zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70%, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis

- czytamy w komunikacie wydanym przez markę Rossmann.

Kultowy tusz do rzęs Lovely w promocji sklepów Rossmann kupisz już za 8 zł

Jednym z produktów, który podlegać będzie promocji w Rossmannie jest tusz do rzęs Lovely Pump Up, którego już cena regularna jest naprawdę niska, natomiast w promocji będzie można dostać go za grosze. Ten tusz w promocji będzie bowiem kosztował jedyne 8,19 zł, a jego cena regularna wynosi 14,99 zł. To doskonała okazja dla wszystkich kobiet, które jeszcze go nie testowały, by przekonać się, czy wszystkie zachwyty w internecie nad tym kosmetykiem są uzasadnione.

 
Więcej o: