Promocja w Rossmann -55% zaraz startuje! Obejmuje popularne kosmetyki do makijażu. Zobacz, które podkłady do twarzy warto kupić

Promocja Rossmann -55% startuje już w najbliższy poniedziałek, czyli 16.09. Jak długo potrwa, jakie są jej zasady i które kosmetyki obejmuje? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu. Wybraliśmy też pięć podkładów, które warto kupić podczas jesiennej promocji Rossmann.
Zobacz wideo

Rossmann już lada moment rusza z bardzo lubianą przez klientów i długo wyczekiwaną promocją -55%. Dzięki niej popularne kosmetyki do makijażu, czyli tzw. kolorówkę, kupisz dużo taniej. Warto zwrócić uwagę, że podczas promocji -55% na jesień 2019 obowiązywać będą inne zasady niż dotychczas. Z naszego tekstu dowiesz się, kiedy startuje akcja promocyjna i na jakich zasadach możesz zaopatrzyć się w przecenione kosmetyki. Podpowiadamy również, które fluidy i podkłady warto kupić.

Promocja Rossmann -55% - od kiedy?

Rosssmann startuje ze swoją promocją -55% już za kilka dni, a dokładnie w poniedziałek 16 września. To o wiele wcześniej niż w poprzednich latach. Wtedy akcja promocyjna rozpoczynała się w październiku. Promocja na jesień 2019 potrwa dwa tygodnie, do 30 września. Jest to doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy w swojej kosmetyczce i nie wydać na to fortuny.

Promocja Rossmann -55% - jakie kosmetyki kupimy taniej?

Kosmetyki, które objęte są promocją -55% w Rossmannie to m.in. podkłady, pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, korektory pod oczy, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, róże, bronzery, tusze do rzęs oraz konturówki. Produkty te oznaczone będą specjalną etykietą. Tak samo byłó w przypadku wszystkich poprzednich edycji. Pełna lista produktów dostępna będzie na stronie internetowej Rossmann oraz w regulaminie. Informacje te prawdopodobnie pojawią się w dniu startu promocji we wrześniu.

Promocja Rossmann -55% - nowe zasady

Promocja Rossmann -55% na kosmetyki do makijażu będzie miała inne zasady niż dotychczas. Co się zmieni? Przede wszystkim rabat, który już nie będzie stały, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach. Akcja promocyjna na jesień 2019 będzie zawierać kilka różnych promocji na kolorowe produkty do makijażu. Na klientów drogerii czekają obniżki w wysokości: 40, 50, 60, a nawet 70 procent. Do tego dojdą dodatkowe bardzo korzystne oferty na zasadzie 1+1 gratis.

Kolejną zmianą w porównaniu z wcześniejszymi akcjami promocyjnymi Rossmann jest brak limitu w zakresie liczby zakupionych kosmetyków. Nowością jest też to, że z promocji Rossmann na jesień 2019 będą mogli skorzystać wszyscy klienci. Do tej pory przywilej ten mieli tylko i wyłącznie członkowie Klubu Rossmann. Na Klubowiczów czekają za to niespodzianki - konkretnie dla tych, którzy jako pierwsi skorzystają z promocji Rossmann na jesień 2019.

Promocja Rossmann -55% - fluidy i podkłady, które warto kupić

Podczas jesiennej promocji Rossmann -55% warto zaopatrzyć się w dobry fluid lub podkład. Zobaczcie nasze wybory z różnej półki cenowej.

  • L'Oréal True Match,
  • Maybelline Affinitone,
  • Bourjois Healthy Mix Foundation,
  • Wibo Royal Skin,
  • Eveline, Satin Matt, Mattifying & Covering Foundation 4 in 1.
Więcej o: