Szare paznokcie na jesień 2019. Czy taki kolor będzie modny w nadchodzącym sezonie?

Zastanawiasz się jakie paznokcie będą modne na jesień 2019? Po intensywnych kolorach latem, manicure na jesień staje się znacznie bardziej stonowany i w nieco ciemniejszych barwach. Nie oznacza to jednak, że muszą być nudne. Szare paznokcie to jedna z najmodniejszych propozycji na sezon jesień-zima 2019/2020.
Zobacz wideo

Wiele kobiet zazwyczaj decyduje się na zachowawczy kolor paznokci niemal cały rok. Wynika to nie tylko z indywidualnych upodobań, ale także ze względu na wykonywany zawód, zasady w pracy czy w szkole. Dla wszystkich miłośniczek prostych paznokci mamy dobrą wiadomość! Modne paznokcie na jesień 2019, to przede wszystkim te minimalistyczne. 

Modne paznokcie 2019 - królować będzie kolor szary 

Jesienią, kolory na paznokciach prost kojarzą się z tą porą roku. Zazwyczaj modne są ciemne odcienie czerwieni, brązy, beże czy zgaszona zieleń. W tym roku, do tej palety barw dołączają również odcienie szarości, która występować będzie w różnych postaciach. 

Paznokcie szare z dodatkami

Kto powiedział, że szare paznokcie muszą być nudne? W nadchodzącym sezonie będziemy je nosić z różnymi dodatkami.Szarość można zestawić z wzorkiem, który znany jest pod nazwą sweterek, ale świetnie sprawdzi się także krata czy pepitka. Oprócz tego niezwykle modne będą dodatki złota. 

Szare paznokcie matowe

Matowe paznokcie są doskonałą odskocznią od codziennej klasyki, jednak mimo wszystko pozostają subtelne i eleganckie. Matowe paznokcie od kilku sezonów to prawdziwy hit, a co ważniejsze możesz z powodzeniem wykonać je w domowym zaciszu. Wystarczy, że na klasyczny szary lakier nałożysz top coat z matowym wykończeniem. 

 
Więcej o: