Promocja Rossmann -55%. Najlepsze pomadki i błyszczyki, które kupisz taniej

W poniedziałek, 16 września rusza dobrze wszystkim znana promocja w sklepach Rossmann, podczas której przez dwa tygodnie będzie można zakupić kosmetyki kolorowe nawet 70 proc. taniej. Podpowiadamy, które pomadki oraz błyszczyki warto kupić.
Zobacz wideo

Promocja Rossmann - nowe zasady

Bestsellerowa promocja w sklepach Rossmann na kosmetyki kolorowe rozpocznie się 16 września i potrwa aż do 30 września lub do wyczerpania zapasów. W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał jeden rabat, lecz pojawią się również indywidualne promocje. Oprócz dobrze znanego -55 procent, można spodziewać się  zniżek w wysokości 60, a nawet 70 procent, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis. Nowością nadchodzącej promocji jest także informacja, że wszyscy klienci będą mogli skorzystać z rabatów, niezależnie czy są członkami Klubu Rossmann, czy też nie. 

Promocja Rossmann - pomadki, które warto kupić

Jednymi z produktów, jakie podlegać będą promocji w sklepach Rossmann, są pomadki oraz błyszczyki do ust. Które produkty tak naprawdę warto kupić? W tej kategorii godna polecenia jest z pewnością konturówka do ust Lovely Perfect Line - jest miękka, kremowa i przyjemna w użyciu. W dodatku można używać jej na całe usta, zamiast pomadki. Kolejny produkt, który warto przetestować to K’Lips, Matte Liquid Lipstick & Lip Liner czyli zestaw, w którego skład wchodzi konturówka oraz płynna matowa pomadka. Nie można także zapomnieć o kultowych już pomadkach marki Bourjois, a dokładniej słynnych pomadek Rouge Edition Velvet oraz Rouge Edition. Godne uwagi są nie tylko te płynne, ale także te w sztyftach. Tu zarówno fanki matowych, jak i klasycznych pomadek, z pewnością znajdą coś dla siebie.

Więcej o: