Promocja w Rossmann -55%. Sprawdź, które lakiery do paznokci warto kupić

Kultowa promocja w sklepach Rossmann, to doskonała okazja, by uzupełnić zapasy w kosmetyczce lub przetestować nowe produkty w okazyjnych cenach. Sprawdź, które lakiery do paznokci warto kupić w Rossmannie taniej o ponad połowę.
Zobacz wideo

Promocja na kosmetyki kolorowe w sklepach Rossmann rozpocznie się już 16 września i potrwa do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów. Tym razem jednak zmianie uległy reguły akcji, dzięki którym z promocji skorzystać mogą wszyscy klienci, a nie ja do tej pory jedynie członkowie klubu Rossmann

Nasza bestsellerowa promocja na kolorówkę tej jesieni potrwa aż 2 tygodnie - od 16 do 30 września. W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał stały rabat, lecz mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Możecie się spodziewać zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70%, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis

- można przeczytać w komunikacie wydanym przez sklepy Rossmann.

Promocja Rossmann - lakiery do paznokci, które warto kupić

Jednymi z produktów, jakie podlegać będą promocji w sklepach Rossmann, będą lakiery do paznokci. Które z nich są tak naprawdę warte zakupu? Poszukując dobrych lakierów do paznokci warto sięgnąć po Sally Hansen Miracle Gel - to produkty o bogatej gamie kolorystycznej, które pięknie błyszczą, nie odpryskują i długo pozostają na paznokciach. Godne polecenia są również lakiery Rimmel Super Gel by Kate, które charakteryzują się wygodnym pędzelkiem, trwałym kolorem oraz szybkim zastyganiem. 

Podczas promocji w sklepach Rossmann, produkty dla siebie znajdą również miłośniczki lakierów hybrydowych. Przecenione będą m.in. lakiery Eveline Cosmetics Hybryd Professional, a także Wibo Real! Hybrid.

Więcej o: