Promocja w Rossmann -55% rusza lada moment. Sprawdź, które rozświetlacze warto kupić

Promocja Rossmann -55% rusza już w ten poniedziałek - 16.09. Do kiedy potrwa, jakie są jej zasady i które kosmetyki obejmuje? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu. Wybraliśmy też cztery rozświetlacze do twarzy, które warto kupić podczas tej jesiennej promocji Rossmann.
Zobacz wideo

Promocja Rossmann -55% rusza już w ten poniedziałek, czyli 16.09. Jest to jedna z najbardziej lubianych akcji promocyjnych sieci drogerii Rossmann. Nic dziwnego! Dzięki niej możesz uzupełnić zapasy w swojej kosmetyczce i nie wydać na to fortuny. Możesz też skorzystać z okazji i przetestować nowe kosmetyki, kupując je po bardzo atrakcyjnych cenach.

Promocja Rossmann -55% - które kosmetyki kupimy taniej?

Promocja Rossmann -55% obejmuje takie kosmetyki jak m.in.: pomadki, błyszczyki, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, cienie do powiek, korektory pod oczy, podkłady, róże, bronzery, tusze do rzęs oraz konturówki. Produkty objęte akcją promocyjną oznaczone będą, jak zawsze, specjalną etykietą. Pełna lista produktów dostępna będzie na stronie internetowej Rossmann oraz w regulaminie. 

Promocja Rossmann -55% - kiedy rusza?

Promocja Rossmann -55% rusza już w ten poniedziałek, 16.09 i potrwa dwa tygodnie - do 30 września bądź też do wyczerpania zapasów. 

Promocja Rossmann -55% - nowe zasady

W odróżnieniu od dotychczasowych akcji promocyjnych Rossmann teraz nie będzie obowiązywał jeden rabat. Pojawi się za to kilka rożnych promocji. Oprócz dobrze znanego -55%, można spodziewać się zniżek w wysokości 60, a nawet 70%. Do tego dochodzą również oferty oparte na zasadzie 1+1 gratis. Nowością w promocja Rossmann -55% będzie również to, że wszyscy klienci będą mogli skorzystać z rabatów, niezależnie czy są członkami Klubu Rossmann, czy też nie. 

Promocja Rossmann -55% - rozświetlacze, które warto kupić

Promocja Rossmann -55% to doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w rozświetlacze do twarzy. Zobaczcie nasze wybory z różnej półki cenowej.

  1. Wibo Diamond Illuminator - rozświetlacz, który nadaje wyjątkowy połysk i blask. Zapewnia świetlisty makijaż, a także usuwa oznaki zmęczenia.
  2. Lovely Silver Highlighter - rozświetlacz do twarzy o chłodnym odcieniu.
  3. L’Oreal Paris Glow Mon Amour - rozświetlacz, który można dodać do bazy oraz do podkładu bądź też nanieść go bezpośrednio na twarz. Zapewnia naturalny blask skóry.
  4. Bourjois Le Petit Strober - zapewnia naturalny blask. Pozwala rozjaśnić rysy twarzy i modelować je.
Więcej o: