Promocja w sklepach Rossmann startuje już dziś! Czekają obniżki większe niż -55%

Wyczekiwana przez wszystkich fanów makijażu promocja w sklepach Rossmann startuje już dziś, czyli w poniedziałek 16 września. Kosmetyki kolorowe przecenione będą przez najbliższe dwa tygodnie lub do wyczerpania zapasów. Jak wyglądają nowe zasady promocji? Wyjaśniamy!
Zobacz wideo

Promocja w sklepach Rossmann - nowe zasady

Tym razem, podczas trwania promocji w sklepach Rossmann, obowiązywać będą nieco inne zasady niż dotychczas. Zamiast stałej obniżki cen o -55 procent, pojawią się zniżki -40, -50, -60, a nawet -70 procent.

Nasza bestsellerowa promocja na kolorówkę tej jesieni potrwa aż 2 tygodnie – od 16 do 30 września. W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał stały rabat, lecz mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Możecie się spodziewać zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70%, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis. W każdej szafie znajdziecie coś fajnego. Gwarantujemy, że będzie emocjonująco, różnorodnie i bardzo korzystnie!

- czytamy w komunikacie opublikowanym przez sieć Rossmann.

To jednak nie koniec zmian! Do tej pory zniżka -55 proc. obowiązywała przy zakupie minimum trzech kosmetyków do makijażu z różnym kodem kreskowym. Natomiast przy tej promocji nie będzie takiego ograniczenia. Niezależnie, czy wybierzesz jeden produkt czy kilka, zniżka będzie naliczona. Jest to więc doskonała okazja, by zrobić sobie zapas ulubionych kosmetyków.

Niespodzianka dla członków Klubu Rossmann

Tym razem z obniżki cen produktów może skorzystać każdy, niezależnie czy jest członkiem Klubu Rossmann, czy też nie. Na klubowiczów czeka jednak niespodzianka. 50 tysięcy pierwszych klientów, którzy przy zakupach objętych promocją zeskanują swoją kartę, czeka upominek za symboliczny 1 grosz. 

Więcej o: