Już dziś rusza promocja w sklepach Rossmann. Jakie kosmetyki kupimy taniej?

Kultowa promocja w sklepach Rossmann ruszyła pełną parą. Kosmetyki kolorowe przecenione są o 40, 50, 60, a nawet 70 procent. Oprócz tego, pojawiły się oferty na zasadzie 1+1 gratis. Jakie produkty objęte są promocją?
Zobacz wideo

Najbardziej wyczekiwana promocja w sklepach Rossmann ruszyła 16 września i potrwa do 30 września lub do wyczerpania zapasów. Do tej pory, promocja ta obowiązywała na zasadzie obniżki - 55 procent, na zakup trzech produktów z różnym kodem kreskowy. Tym razem zasady uległy nieco zmianie.

Nasza bestsellerowa promocja na kolorówkę tej jesieni potrwa aż 2 tygodnie - od 16 do 30 września. W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał stały rabat, lecz mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Możecie się spodziewać zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70%, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis.

- podaje w komunikacie sieć sklepów Rossmann.

Promocja w sklepach Rossmann. Jakie kosmetyki kupimy taniej?

Kultowa promocja w Rossmanie obejmuje kosmetyki do makijażu, lakiery do paznokci, a także akcesoria makijażowe. Zniżki będą dotyczyć przede wszystkim podkładów, pomadek, błyszczyków, cieni do powiek, korektorów, eyelinerów, kredek do oczu, lakierów, pudrów, rozświetlaczy, róży do policzków, bronzerów i produktów do konturowania, tuszów do rzęs oraz konturówek do ust, produktów do brwi, a także gąbeczek i pedli do makijażu. Warto zaznaczyć, że nie ma ograniczeń co do liczby oraz rodzaju kupowanych w promocji produktów.

Więcej o: