Cieliste paznokcie na jesień 2019. Jak nosić taki manicure zgodnie z trendami?

Paznokcie cieliste to jeden z popularniejszych manicure ostatnich lat i gorący trend na sezon jesień-zima 2019/2020. Jak sprawić, by paznokcie w kolorze nude nie były nudne? Podpowiadamy!
Zobacz wideo

Cieliste paznokcie są ponadczasowe, pasują do większości stylizacji i nadają się na każdą okazję. Co więcej, na taki manicure może pozwolić sobie kobieta w każdym wieku, gdyż przy takiej stylizacji nikt nie powie, że paznokcie za bardzo rzucają się w oczy czy są niestosowne. Oprócz gładkich, cielistych paznokci modne są również zdobienia - domalowane wzorki oraz naklejki na płytkę paznokcia.

Cieliste paznokcie - trendy na jesień 2019

Jakie są najmodniejsze cieliste paznokcie na jesień 2019? Moda na naturalność objęła w tym sezonie nie tylko włosy, ale także paznokcie, w których królować będzie minimalizm. Ogromnym trendem na cieliste paznokcie są te inspirowane marmurem, z pojedynczymi kropkami, delikatnymi gwiazdkami oraz z minimalistycznymi kreskami (zarówno w wersji poziomej, jak i pionowej). Modna cały czas pozostaje także geometria. Na Instagramie czy stronie Pinterest można znaleźć mnóstwo inspiracji na paznokcie nude.

Żeby płytka paznokcia wyglądała estetycznie w cielistym kolorze, musi być zadbana, dokładnie oczyszczona, opiłowana i dopiero wówczas pomalowana lakierem. Wydaje ci się, że paznokcie w kolorze nude są nudne? Nic bardziej mylnego! Wystarczy do cielistego lakieru dodać wspomniane wcześniej wzorki i modne paznokcie gwarantowane. 

 
Więcej o: