Rossmann gazetka 16.09. Jakie promocje i ciekawe oferty czekają nas w drogeriach?

16 września w sklepach Rossmann ruszyła promocja na kosmetyki kolorowe. Tym razem jednak w nieco innej formie. Zamiast stałej zniżki -55 procent, pojawiły się inne, ale równie interesujące promocje. Jakie ciekawe oferty czekają w Rossmannie?
Zobacz wideo

Rossmann promocja od 16.09

W poniedziałek, 16 września w sklepach stacjonarnych Rossmann, a także online, ruszyła długo wyczekiwana promocja na kosmetyki kolorowe. Ku zaskoczeniu konsumentek, znana dotychczas promocja -55 proc. przybrała nieco inną formą. Tym razem jednak, nie na wszystkie kosmetyki obowiązuje jednakowy rabat, lecz pojawiło się mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Zniesione zostały także ograniczenia dotyczące ilości zakupionych kosmetyków - można kupić dowolną liczbę produktów objętych promocją, a nie jak do tej pory 3 różne, na które została naliczana promocja. Niewątpliwym atutem obecnej promocji Rossmann jest także możliwość zakupu przecenionych produktów przez wszystkie osoby, nawet te nienależące do Klubu Rossmann.

Rossmann gazetka 16 września 2019

Wrześniowa promocja w sklepach Rossmann to doskonała okazja, by przygotować swoją kosmetyczkę na jesień i uzupełnić zapasy ulubionych produktów. Jakie kosmetyki znalazły się w gazetce promocyjnej od 16 września? Od 16 do 30 września zniżki obowiązywać będą na wybrane kosmetyki kolorowe oraz akcesoria do makijażu. Gazetka promocyjna Rossmann dokładnie pokazuje, które produkty objęte są daną promocją. Korzystając z promocji, taniej możemy kupić m.in.

  • tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie za 17,49 zł,
  • puder w kamieniu Rimmel Stay Matte za 15,49 zł,
  • tusz do rzęs Lovely Pump Up za 8,19 zł,
  • podkład Bourjois Healthy Mix za 31,99 zł
  • paletę cieni Wibo Modern za 24,99 zł. 
 
Więcej o: