Rossmann. Co warto kupić w drogeriach podczas nowej promocji?

Promocja na kosmetyki kolorowe w sklepach Rossmann ruszyła pełną parą. Od 16 września na wybrane produkty obowiązywać będą zniżki -40, -50, -60, -70 procent oraz oferta 1+1 gratis. Co warto kupić w drogeriach Rossmann podczas nowej promocji?
Zobacz wideo

Nowe zasady promocji Rossmann

Nowa edycja promocji na kolorówkę w sklepach Rossmann zaskoczyła konsumentów. Wszystko za sprawą zmiany regulaminu. W odróżnieniu od dotychczasowych akcji promocyjnych -55 procent, tym razem nie obowiązuje stały rabat, lecz indywidualne promocje na wybrane produkty do makijażu. Na półkach można znaleźć rabaty w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70 procent oraz oferty na zasadzie 1+1 gratis. 

Zmianie uległy również ograniczenia co do ilości kupowanych produktów. Do niedawna zniżka -55 proc. obowiązywała na trzy różne produkty, natomiast teraz można kupić dowolną liczbę wybranych kosmetyków. Wrześniowa promocja makijażowa w sklepach Rossmann wiąże się także z jeszcze jedną ważną zmianą - z oferty mogą skorzystać nie tylko członkowie Klubu Rossmann, ale także klienci, którzy do tego klubu nie należą.

Co warto kupić na promocji w sklepach Rossmann?

Promocja w Rossmannie jest doskonałą okazją, by uzupełnić braki w kosmetyczce lub zrobić zapas ulubionych produktów w niskiej cenie. Z całą pewnością na uwagę zasługują:

  • podkłady Bourjois (Healthy Mix oraz Always Fabulous), które przecenione są o 50 procent,
  • paleta cieni Maybelline The Blushed Nudes w cenie 18,79 zł (wcześniej 62,99 zł),
  • korektor Maybelline Instant Age Rewind za 27,99 zł (wcześniej 46,99),
  • puder bambusowy, bananowy i ryżowy Lovely za 9,29 zł,
  • tusz do rzęs Lovely za 8,39 zł,
  • Max Factor 2000 Calorie za 17,49 zł.
Więcej o: