Kinga Rusin zdradziła swój sposób na zdrową opaleniznę. "Teraz macie odpowiedź"

Kinga Rusin wypytywana przez fanki o swoją opaleniznę, postanowiła w końcu podzielić się swoim sekretem. Dziennikarka na swoim Instagramie opublikowała post, w którym wyjaśnia, czemu zawdzięcza nieustannie muśniętą słońcem skórę. Fanki są zachwycone!
Zobacz wideo

Kinga Rusin to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce, miłośniczka zdrowego i ekologicznego stylu życia oraz założycielka marki kosmetycznej Pat&Rub. Kinga Rusin, tworząc Pat&Rub, jako pierwsza w Polsce zaproponowała konsumentom całkowicie naturalne kosmetyki, których składniki pochodzą z ekologicznych upraw. Przy okazji ogłoszenia premiery nowego produktu, dziennikarka zdradziła, co pozwala jej utrzymywać zdrową i bezpieczną opaleniznę. 

Kinga Rusin zdradziła swój sposób na zdrową opaleniznę 

Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie post, którym zaspokoiła ciekawość wielu fanów. Dziennikarka zdradziła w nim bowiem sekret swojej opalenizny. Okazuje się, że Kinga Rusin już od roku korzysta z naturalnego i całkowicie bezpiecznego samoopalacza autorstwa jej marki Pat&Rub i właśnie wchodzi do sprzedaży. 

Dziewczyny! Marzycie o opaleniźnie bez żadnych skutków ubocznych? Mamy w końcu w Pat&Rub cudowny, naturalny, zdrowy, samoopalacz do twarzy! (dostępny w sklepie online www.patandrub.eu od poniedziałku, 23.09 od 10:00). Ależ się cieszymy! Ponad rok pracy naszego laboratorium, dziesiątki testów i badań, żeby było idealnie, bez smug i przebarwień, żeby dawał złocisty kolor, żeby rozświetlał i maskował niedoskonałości, żebyśmy mogły cieszyć się "letnim wyglądem" również na jesień i w zimie! Jak to u nas, samoopalacz nie ma tylko jednej funkcji! Ma ich co najmniej kilka. Poza tym, że w naturalnym procesie "opala" bez słońca, to dodatkowo głęboko nawilża, ujędrnia i pielęgnuje skórę, zapobiega jej fotostarzeniu, łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie (naszego samoopalacza mogą śmiało używać osoby ze skórą problematyczną)

- napisała Kinga Rusin na swoim Instagramie. 

Ps. W ciągu ostatniego roku wielokrotnie pytałyście mnie, czy się opalam, bo mam często "muśniętą słońcem" skórę. Teraz macie odpowiedź. Testuję nasz samoopalacz od roku! Chcecie spróbować unikalnego produktu, którego nikt nie ma, czyli naturalnego, samoopalacza, i do tego wielofunkcyjnego? Zapraszam do sklepu www.patandrub.eu (zakładka „nowości”). Jak w przypadku wszystkich naszych nowości pierwsza partia jest limitowana

- dodała dziennikarka. 

 

Fani Kingi Rusin są zachwyceni wiadomością i w komentarzach pod postem zaczęli dopytywać, czy dziennikarka planuje wypuścić na rynek samoopalacz do całego ciała. Kinga Rusin postanowiła nie trzymać swoich obserwatorów w niepewności i uchyliła rąbka tajemnicy, że taki produkt pojawi się w ofercie Pat&Rub, jednak dopiero przed następnym sezonem letnim. 

Więcej o: