Kylie Jenner stworzyła kolekcję kosmetyków we współpracy z Balmain. Kiedy premiera?

Kylie Jenner potrafi nieustannie zaskakiwać swoich fanów, ale tej jesieni przygotowała dla nich wyjątkową niespodziankę. Gwiazda i dyrektor kreatywny domu mody Balmain - Olivier Rousteing - stworzyli linię kolorowych kosmetyków, których premiera odbędzie się już wkrótce.
Zobacz wideo

Kylie Jenner uwielbia zapraszać do współpracy znane osoby. Na koncie Kylie Cosmetics jest już kolaboracja z siostrami miliarderki oraz jej mamą, Kris Jenner. Najnowszy projekt Kylie postanowiła stworzyć z kimś spoza swojej rodziny i zaprosiła do kolaboracji swojego przyjaciela Oliviera Rousteinga - dyrektora kreatywnego Balmain. 

Kylie Jenner stworzyła kolekcję kosmetyków we współpracy z Balmain

Już w ubiegłym roku Kylie Jenner oraz Olivier Rousteing postanowili stworzyć wspólną kolekcję kosmetyków, która swoją premierę będzie miała podczas pokazu Balmain na Paris Fashion Week 2019 i zostanie również wykorzystana w makijażu modelek idących w pokazie. Opakowania serii KyliexBalmain inspirowane są niestandardowym różowym kombinezonem Balmain, który Kylie Jenner miała na sobie podczas tegorocznego rozdania nagród Grammy.

Stworzona przez nas kolekcja jest pełna naprawdę pięknych odcieni, które można ze sobą łączyć i dopasowywać, aby stworzyć każdy makijaż, od śmiałego wyglądu na wybiegu, po delikatny i modny glam. Ta kolekcja jest idealnym połączeniem naszych osobowości i wizji, której głównym celem jest sprawić, aby każdy, kto ją nosi, czuł się pewny siebie, piękny i autentyczny!

- powiedziała Kylie Jenner, zapowiadając kolekcję.

KyliexBalmain - co znajdziemy w nowej kolekcji?

Linia kosmetyków Kylie Jenner i Balmain składa się z trzech produktów i obejmuje paletę Kyshadow (42 dolary), błyszczyk do ust High Gloss (16 dolarów) i kultowy już zestaw matowej pomadki z konturówką Matte Lip Kit (29 dolarów). Kosmetyki będzie można kupić osobno lub w zestawie za 75 dolarów.

KyliexBalmain - kiedy premiera?

Kolekcja KyliexBalmain zadebiutuje 27 września na pokazie Balmain podczas Paris Fashion Week, gdzie Kylie Jenner będzie również dyrektorem artystycznym makijażu. Tego samego dnia seria kosmetyków pojawi się również w sprzedaży na stronie www.kyliecosmetics.com.

Paryż jest zawsze dobrym pomysłem na niespodziankę. Kolekcja KYLIE X BALMAIN @kyliecosmetics uruchomiona zostanie w piątek 27 września na KylieCosmetics.com

- napisała Jenner na Instagramie.

 
Więcej o: