Festiwal promocji w sklepach Rossmann. Wybrane produkty w ofercie 2+2 gratis

Festiwal promocji wystartował w sklepach Rossmann. Od 1 do 15 października wybrane produkty pojawią się w różnych ofertach, m.in. 2+2 gratis. Które kosmetyki objęte będą promocją? Odpowiadamy!
Zobacz wideo

Koniec września nie oznacza wcale końca promocji w sklepach Rossmann. Już od 1 października rusza festiwal promocji, który potrwa aż do 15 października lub do wyczerpania zapasów. W ramach oferty na ten miesiąc, sklepy Rossmann przygotowały kilka promocji, które obejmą różne marki oraz produkty.  

Festiwal promocji w sklepach Rossmann - produkty 2+2 gratis

Festiwal promocji w sklepach trwa. Podobnie jak w poprzedniej akcji, na klientów Rossmanna, czeka mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki. Z każdej oferty można korzystać bez ograniczeń, a z akcji mogą skorzystać dosłownie wszyscy, nie tylko członkowie Klubu Rossmann. Promocja 2+2 gratis obejmuje m.in. takie marki jak Schwarzkopf, AA oraz Schol. 

Promocja 2+2 gratis na produkty Schwarzkopf, dotyczy wszystkich produktów Schwarzkopf i produktów do pielęgnacji włosów Nature Box. Dwa najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis, wystarczy zabrać cztery wybrane kosmetyki z półki, a rabat automatycznie naliczy się przy kasie.  

Promocja na produkty AA obejmuje wszystkie produkty z kategorii: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ust, maseczki, mycie i kąpiel, dezodoranty, higiena intymna, pielęgnacja ciała. Oprócz tego w ofercie 2+2 gratis dostępne będą produkty do pielęgnacji stóp marki Schol. 

Wszystkie produkty objęte daną promocją oznaczone są odpowiednimi etykietami. Oferta obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. 

 
Więcej o: