Festiwal promocji Rossmann. 1+1 gratis - na czym polega, kto może skorzystać i jakie kosmetyki obejmuje?

Festiwal promocji Rossmann to doskonała okazja, aby kupić ulubione kosmetyki i zaoszczędzić przy tym. Na czym polega promocja 1+1 gratis? Kto może z niej skorzystać? I jakie kosmetyki obejmuje? Odpowiadamy.
Zobacz wideo

Festiwal promocji Rossmann właśnie trwa! Rozpoczął się we wtorek, 1 października i potrwa przez dwa tygodnie, do wtorku, 15 października. Akcja promocyjna obejmuje kilka specjalnych ofert: 1+1 gratis, 2+2 gratis, 2+1 gratis, -50% plus inne dodatkowe. Co ważne, z każdej z nich można skorzystać bez ograniczeń. Tak wynika z oficjalnej strony Rossmann Polska. Podpowiadamy, które kosmetyki warto kupić podczas promocji 1+1 gratis.

Festiwal promocji Rossmann: 1+1 gratis - na czym polega i kto może skorzystać?

Z promocji Rossmann skorzystać mogą wszyscy - nie tylko członkowie Klubu Rossmann, jak to było do tej pory. Dzięki niej możesz uzupełnić swoje zapasy w kosmetykach bez konieczności wydawania na to fortuny.

Październikowa promocja w Rossmannie to przede wszystkim świetna okazja, by przygotować siebie i swój dom na jesień. Odświeżacze powietrza i świece zapachowe nadadzą ciepła i przytulności każdemu wnętrzu, zwłaszcza w chłodne, jesienne wieczory. Suplementy diety pozwolą utrzymać dobre samopoczucie i zdrowie w mroźne i deszczowe dni. Warto również zaopatrzyć się w produkty do pielęgnacji, które zrelaksują Was wieczorem po ciężkim dniu

- czytamy na stronie Rosssmann Polska.

Festiwal promocji Rossmann: 1+1 gratis - które kosmetyki?

Promocja Rossmann 1+1 gratis obejmuje produkty marki Botanicals. Oznacza to, że przy zakupie dwóch kosmetyków ten tańszy (lub ten w tej samej cenie) otrzymasz gratis. Botanicals to produkty do pielęgnacji włosów: szampony, odżywki, maski oraz balsamy. To nowa marka firmy L'oreal Paris, która opiera się na naturalnych, ekologicznych i zdrowych składnikach.

Promocja Rossmann 1+1 gratis obejmuje również produkty marki Bielenda. Są to kosmetyki do pielęgnacji ciała, rąk i stóp.

Więcej o: