Festiwal promocji Rossmann. Promocja -40%: na czym polega, kto może skorzystać i jakie kosmetyki obejmuje? [ZASADY]

Festiwal promocji Rossmann to świetna okazja, aby kupić ulubione kosmetyki i zaoszczędzić przy tym. Na czym polega promocja -40%? Kto może z niej skorzystać? I jakie kosmetyki obejmuje? Odpowiadamy.

Festiwal promocji Rossmann rozpoczął się we wtorek, 1 października i trwa przez dwa tygodnie, czyli do wtorku, 15 października. Październikowa akcja promocyjna obejmuje kilka specjalnych ofert: 1+1 gratis (o jej zasadach i kosmetykach, które obejmuje możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule), 2+2 gratis, 2+1 gratis, -40% plus inne dodatkowe. Z naszego tekstu dowiesz się, na czym polega promocja -40%, kto może z niej skorzystać i jakie kosmetyki obejmuje.

Festiwal promocji Rossmann. Promocja -40% - na czym polega?

Jedną z promocji w ramach festiwalu promocji Rossmann jest -40%. Na czym polega? Wybrane produkty możesz kupić prawie o połowę taniej, bo o 40 procent taniej.

Festiwal promocji Rossmann. Promocja -40% - kto może skorzystać?

Festiwal promocji Rossmann przeznaczony jest dla wszystkich. Może z niej skorzystać każdy bez ograniczeń. To nowość, ponieważ wcześniejsze promocje Rossmann obejmowały głównie członków Klubu Rossmann. Szczegółowe zasady oraz regulamin dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Rossmann Polska.

Festiwal promocji Rossmann - podstawowe informacje

Rossmann o swoim festiwalu promocji poinformował za pośrednictwem profili na Instagramie oraz na Facebooku. Posty spotkały się z gorącym przyjęciem klientów sieci drogerii. Nic dziwnego! Październikowy festiwal promocji to okazja, aby kupić swoje ulubione kosmetyki, bądź też przetestować jakieś nowe, nie wydając przy tym fortuny. Jakie produkty kupimy na promocji -40%? Podpowiadamy.

Festiwal promocji Rossmann. Promocja -40% - które kosmetyki obejmuje?

Promocja -40% obejmuje produkty marki Oral-B. Jest to amerykański producent produktów do higieny i pielęgnacji jamy ustnej. W swojej ofercie posiada przede wszystkim szczoteczki oraz pasty do zębów. Od 2006 roku marka ta należy do Procter & Gamble

W ramach festiwalu promocji Rossmann -40% taniej możemy kupić np. szczoteczki do zębów, zarówno te elektryczne, jak i te manualne. Ponadto płyny do płukania jamy ustnej oraz pasty do zębów.

Więcej o: