Festiwal promocji w sklepach Rossmann. Jakie produkty można kupić w ofercie 2+1 gratis?

Wrzesień w sklepach Rossmann upłynął pod znakiem kultowej promocji na kosmetyki kolorowe. W październiku również czeka nas mnóstwo zniżek związanych z festiwalem promocji. Jakie produkty objęte są ofertą 2+1 gratis?
Zobacz wideo

Festiwal promocji to akcja zorganizowana przez sieć sklepów Rossmann, dzięki czemu jeszcze w październiku skorzystać będzie można ze świetnych promocji. Oferta obowiązywać będzie od 1 do 15 października na wybrane produkty. Podobnie, jak w przypadku promocji wrześniowej, z akcji będzie mógł skorzystać każdy, niezależnie od członkostwa w Klubie Rossmann

Tej jesieni Festiwal Promocji potrwa od 1 do 15 października. Dzięki temu macie aż 2 tygodnie na skorzystanie z setek okazji! Podobnie jak w poprzedniej akcji czeka na was mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki. Możecie się spodziewać ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis, 2+2 gratis, 2+1 gratis, -50% i wiele, wiele innych, a z każdej z nich można korzystać bez ograniczeń! Co ważne - z akcji mogą skorzystać nie tylko członkowie Klubu Rossmann, ale absolutnie wszyscy nasi Klienci. Zapewniamy, że każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego!

- czytamy na stronie internetowej sklepu Rossmann. 

Festiwal promocji w sklepach Rossmann - kosmetyki w ofercie 2+1 gratis

Wśród wielu październikowych promocji w drogeriach Rossmann, pojawi się m.in. oferta na zasadzie 2+1 kosmetyk gratis. Akcja ta obejmie produkty do pielęgnacji i stylizacji marki Tresemme, produkty do pielęgnacji twarzy Selfie Project oraz wybrane kosmetyki Nivea. 

Wystarczy umieścić w koszyku trzy produkty jednej marki, które objęte są promocją, a jeden z nich (najtańszy) będzie gratis. Rabat zostanie automatycznie naliczony przy kasie. Akcja obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. 

Więcej o: