Promocja w sklepach Rossmann. Jakie produkty dostaniemy taniej od 16 do 31 października?

Jesienne promocje ponownie pojawiły się w sklepach Rossmann. Od 16 do 31 października w znanej drogerii będzie można dostać popularne produkty m.in. do makijażu, pielęgnacji czy chemii domowej w dużo niższych cenach.
Zobacz wideo

"Tysiące nowych promocji" to kolejna akcja zorganizowana przez sieć sklepów Rossmann. Po sporym powodzeniu, którym cieszyła się wrześniowa promocja, popularna drogeria postanowiła przygotować dla swoich klientów ciekawe zniżki również w październiku. Oferta obowiązywać będzie od 15 do 31 października na wybrane produkty. 

Gazetka Rossmann - obowiązujące promocje 

Już od 16 października, na klientów drogerii Rossmann czekać będą wyjątkowe oferty promocyjne. Przecenione będą wybrane produkty pielęgnacyjne, kosmetyki do włosów, jesienno-zimowe akcesoria, produkty z tzw. kolorówki, produkty do depilacji, chemia domowa, a także akcesoria na Halloween. Wszystkie produkty, które zostały objęte promocją, znalazły się w najnowszej gazetce Rossmann, którą znajdziecie TUTAJ.

Promocja Rossmann - kto będzie mógł skorzystać z ofert? 

W przypadku promocji, które obowiązywać będą od 16 do 31 października, zasady będą nieco inne, niż te obowiązujące podczas oferty wrześniowej. Tym razem część produktów przeceniona będzie dla wszystkich i w okazyjnej cenie będzie można je kupić nawet bez członkostwa w Klubie Rossmann. Natomiast wybrane produkty będą przecenione jedyne dla osób zarejestrowanych w aplikacji Rossmann.

Więcej o: