Huda Kattan usunęła wszystkie zdjęcia z Instagrama Huda Beauty. Jaki jest tego powód?

Huda Beauty jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek kosmetycznych na świecie, której profil na Instagramie obserwuje niemal 40 milionów osób. Ostatnio zdarzyło się jednak coś dziwnego i z profilu Huda Beauty zniknęły wszystkie zdjęcia. Dlaczego?

Huda Kattan jest irańsko-amerykańską influencerką oraz założycielką marki Huda Beauty. Swoją przygodę z branżą makijażową rozpoczęła w 2013 roku, kiedy to wraz z siostrami, wypuściła linię sztucznych rzęs, które szybko podbiły serca kobiet na całym świecie. Kiedy przeprowadziła się do Dubaju, założyła kanał na YouTubie, na którym zdradzała sekrety makijażu oraz pielęgnacji. Zaczęła także tworzyć kosmetyki do makijażu i tak - od sztucznych rzęs - narodziła się marka Huda Beauty.

Huda Kattan jest nie tylko utalentowaną makijażystką, ale przede wszystkim niezwykle przedsiębiorczą bussines woman, która stworzyła prawdziwe kosmetyczne imperium, o czym wiele marek może tylko pomarzyć. Wartość marki Huda Beauty szacuje się na ponad 600 milionów dolarów, a na Instagramie działalność marki śledzi prawie 40 milionów obserwatorów.

Huda Kattan usunęła wszystkie zdjęcia z Instagrama Huda Beauty. Jaki jest tego powód?

Ostatnio, na oficjalnym profilu marki Huda Beauty wydarzyło się coś dziwnego, co kompletnie zaskoczyło internautów. Huda Kattan usunęła bowiem wszystkie posty na Instagramie Huda Beauty - z ponad miliona postów nie został ani jeden. Fani makijażowego brandu momentalnie zaczęli spekulować, czemu służyć ma taki zabieg. Większość obserwatorów podejrzewała jednak, że jest to zabieg marketingowy. I mieli rację! Od dwóch dni, na instgramowym profilu Huda Beauty, ponownie zaczęły pojawiać się posty z datą 24 października. Okazuje się, że jest to data premiery nowego produktu - palety cieni o nazwie "Mercury Retrograde". Czy w tej kolekcji znajdzie się coś jeszcze oprócz palety? O tym przekonamy się już wkrótce.

 
Więcej o: