Złote paznokcie to hit sezonu jesień-zima 2019. Jak je malować?

Złota jesień zagości w tym sezonie również na naszych dłoniach. Paznokcie w odcieniach złota to aktualny hit. Jak wykonać złocisty manicure?

Jesienią 2019 roku, nasze paznokcie mogą błyszczeć w odcieniach złota nie tylko na specjalne okazje. Zarówno złote akcenty jak i pełny złoty manicure są absolutnie na topie. Eleganckie, a przy tym pasujące do wielu stylizacji. Możemy łączyć je z modnymi beżami, szarościami, ale i bardziej wyrazistymi kolorami, jak czerń czy bordo

Holograficzne hybrydy wyróżnią Cię z tłumu: 

Zobacz wideo

Złote paznokcie hitem w sezonie jesień-zima 2019

Już w poprzednim sezonie, zarówno w makijażu, jak i manicurze pojawiały się elementy błyszczące i holograficzne. W tym sezonie złoto całkowicie wiedzi prym. Jeżeli złote paznokcie jak najbardziej wpisują się w Twój styl, możesz spokojnie pomalować wszystkie paznokcie jednolicie. Taki manicure królował na tegorocznych wybiegach i to nie tylko u najbardziej ekstrawaganckich projektantów! 

Złote zdobienia - trend na jesień 2019

Jeżeli całościowy złoty manicure jest nie dla Ciebie, wypróbuj uroczych, złocistych zdobień na paznokcie. Złote wzorki dodadzą paznokciom szyku. Możesz również dokleić do paznokci specjalne, wypukłe dżety, które sprawią, że manicure pozostanie delikatny, lecz oryginalny. W sieci roi się od kryształowych zdobień w kształcie listków czy gwiazdek. Wypukłe zdobienia na dłoniach na pewno przyciągną wzrok i wysmuklą Twoje dłonie. 

Brokaty, drobinki w stylizacjach paznokci 

W tym sezonie złoto króluje pod każdą postacią. Oznacza to, że nie musisz się decydować na złoty lakier na każdym paznokciu, ale pomalować nim jeden, na przykład ten na palcu serdecznym. Inną opcją wplecenia złota w nasz manicure jest dodanie do lakieru w odcieniu cielistym, lub jasnego beżu, warstwy top coatu z drobinkami. Doda to całości połysku i sprawi, że Twój manicure na pewno nie będzie nudny!

 
Więcej o: