Każdy paznokieć w innym kolorze? To największy trend na paznokcie w sezonie jesień-zima 2019

Trendy w świecie paznokci zmieniają się równie często, co te na wybiegach. Jakie więc paznokcie będą modne w sezonie jesień-zima 2019/2020? Obok ponadczasowych klasyków znalazła się mała wariacja w postaci różnokolorowych paznokci.

Zadbane paznokcie w modnym kolorze to niewątpliwie wizytówka każdej kobiety. Jaki więc kolor wybrać w tym sezonie, by pozostać w obowiązujących trendach. Propozycji na jesień oraz zimę 2019/2020 pojawiło się tak wiele, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zobacz wideo

Paznokcie na jesień 2019 - obowiązujące trendy

Jesień na paznokciach kojarzy nam się z ciemniejszymi kolorami na paznokciach. To sezon, w którym królują odcienie brązów, czerwieni, butelkowa zieleń, czerń, a także zgaszone pomarańcze oraz klasyczne beże. Te kolory, to klasyka, która niemal każdej jesieni znajduje się w trendach. Oprócz tego, pojawia się jednak moda sezonowa, które przynosi ze sobą ciekawe rozwiązanie. Tak jest i w tym przypadku.

Jesień 2019 obfituje w przeróżne trendy obejmujące stylizację paznokci. Gorącym trendem jest manicure szylkretowy, French Manicure czy złote zdobienia. Obok nich pojawiła się również moda na różnokolorowe paznokcie.

Każdy paznokieć w innym kolorze - największy trend na paznokcie w sezonie jesień-zima 2019/2020

Każdy paznokieć pomalowany na inny kolor? Tak! To jeden z większych hitów tego sezonu. Choć może się to wydawać propozycję jedynie dla odważnych kobiet, to zapewniamy, że ten trend sprawdzi się u każdego. W zależności od preferencji, możesz postawić na szalony manicure w różnych kolorach lub postawić na jego bardziej stonowaną wersję, wybierając różne odcienie z jednej palety barw - np. kilka odcieni beżu lub brązu. Na Instagramie znajdziemy mnóstwo ciekawych inspiracji związanych z tym trendem. 

 
Więcej o: