Średnie i długie fryzury na sylwestra 2019/20. Jakie fryzury będą modne dla tych długości włosów?

Wielkimi krokami zbliża się najważniejsza impreza każdego roku. Sylwester, bo o nim mowa, już niedługo. By tej nocy bawić się jak najlepiej, zawczasu zdecyduj jak uczeszesz swoje włosy. Podpowiadamy jakie fryzury sprawdzą się na Sylwestra 2019/2020.

Warto pamiętać, by fryzura sylwestrowa poza przyciąganiem wzroku innych imprezowiczów, była trwała i wygodna. Jak wszystkie dobrze wiemy, imprezy sylwestrowe potrafią trwać do białego rana i dobrze by nasza fryzura dotrzymała nam kroku. Podpowiadamy jak stylizować nasze włosy na Sylwestra 2019/2020 dla włosów średnich i długich.

Fryzura najlepiej wyglądająca z kręconych włosów:

Zobacz wideo

Fryzury sylwestrowe dla włosów średnich i długich- którą wybrać?

W sezonie 2019/2020 w trendach fryzurowych często przeważają naturalne i luźne stylizacje. Warto rozważyć pozostawianie naszych włosów rozpuszczonych. By dodać fryzurze wyjątkowości, wystylizujmy włosy w elegancki sposób. Delikatne czy hollywódzkie fale bardzo dobrze się sprawdzą. Pamiętajmy by zadbać o połysk i gładkość naszych włosów, aby zapobiec ich ewentualnemu puszeniu się. Taka fryzura sprawdzi się przy włosach średnich i długich. By nadać włosom objętości i sprężystości, użyjmy lekkiej pianki i wysuszmy je pochylając głowę w dół. 

Zarówno rozpuszczone włosy średnie jak i długie możemy udekorować bardzo modnymi w tym sezonie spinkami i ozdobami do włosów. W sylwestrową noc dobrze sprawdzą się te z metalicznym połyskiem. Pamiętaj by odcień dodatku pasował do reszty biżuterii. Istotna jest konsekwencja- jeżeli reszta dodatków jest złota, również te we włosach powinny być w tym kolorze, analogicznie w przypadku biżuterii srebrnej. Spinki i dekoracje możesz dodać również do upięć.

Fryzury dla średnich włosów na Sylwestra- modne upięcia

Jeżeli lepiej czujemy się z włosami spiętymi, w przypadku włosów średnich, wygodny, a jednocześnie bardzo stylowy będzie kok. W przypadku koków, w sezonie 2019/2020 również obowiązuje zasada romantycznej nonszalancji. By dodać naszemu messy bun szyku, wplećmy w niego kilka warkoczyków z luźnych kosmyków. 

A może masz ochotę mocno zaszaleć sylwestrowej nocy? Dla odważnych posiadaczek średniej długości włosów polecamy fryzurę typu afro. Mini loczki uzyskasz zaplatając cienkie warstwy włosów na papiloty i pozostawiając najlepiej na kilka godzin. Jeżeli chcesz uzyskać efekt naprawdę drobnych loków, możesz do kręcenia użyć zwykłych słomek do picia lub ołówków. Look rodem z lat 80 gwarantowany.

Fryzury dla włosów długich na Sylwestra 2019

Posiadaczkom długich włosów polecamy zawsze modne upięcie typu wysoki kucyk. Włosy wysoko spięte zawsze robią duże wrażanie. Najmodniejszym lookiem będą falowane pasma. By złapać włosy, użyjmy welurowej frotki lub satynowej gumki, jednolitej lub wzorzystej, która doda upięciu gracji. Możemy też spiąć kucyk nisko, zaraz przy karku, a włosy przełożyć na jedno ramię. Miłośniczkom rockowego stylu polecamy fryzurę typu wet look, którą od jakiegoś czasu na czerwonym dywanie lansuje Miley Cyrus. Włosy wyglądające na mokre wykonasz przy użyciu żelu, grzebienia i lakieru. 

 
Więcej o: