Makijaż na Halloween. Zainspiruj się charakteryzacjami stworzonymi przez Deynn

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a w internecie znaleźć możemy mnóstwo inspiracji na makijaż oraz charakteryzację specjalnie na ten dzień. Jedną ze znanych osób, która postanowiła zainspirować fanów swoją twórczością jest Deynn. Jej makijaże na Halloween naprawdę robią wrażenie!

Marita Surma-Majewska, znana wszystkim jako Deynn, do tej pory kojarzona była przede wszystkim ze sportem oraz zdrowym stylem życia. Swoją karierę zaczynała jako blogerka modowa, a na przestrzeni lat liczba jej fanów stale rosła. Kiedy poznała swojego obecnego męża Daniela Majewskiego, który jest trenerem personalnym, w jej życiu na stałe zagościł sport. Od kilku lat, Deynn regularnie trenuje i zdrowo się odżywia, a jej świetna forma jest motywacją dla wielu osób. W ostatnim czasie, Deynn odkryła w sobie także inną pasję, jaką jest makijaż oraz charakteryzacja, a swoją twórczością chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie. 

Zobacz wideo

Makijaże na Halloween autorstwa Deynn

Z okazji zbliżającego się Halloween, Deynn postanowiła zainspirować swoich obserwatorów i przygotowała dla nich wyjątkowe charakteryzacje. Wśród dwóch opublikowanych przez influencerkę propozycji, znalazło się coś nie tylko dla fanów grozy, lecz także dla miłośniczek komiksów oraz bardziej kobiecych kostiumów.

Deynn zdecydowała się wykonać makijaż przedstawiający postać Wonder Woman oraz mroczną charakteryzację z zakrwawioną połową twarzy. Obie propozycje niezwykle przypadły do gustu internautom, którzy jednogłośnie stwierdzili, że Deynn ma naprawdę duży talent.

Wow! Wygląda bardzo profesjonalnie!
Totalnie wystrzałowy makijaż tego się nie spodziewałam masz wielki talent!
Utalentowana jesteś!
Kawał dobrej roboty! Wow!
 
Więcej o: