Paznokcie na Halloween. Modny manicure idealny na to święto duchów? Postaw na ciemne kolory: burgund i fiolet

Halloween już za niecały tydzień. To doskonała okazja, aby zabawić się, puścić wodze fantazji i przebrać się za jak najbardziej upiorną postać. Uzupełnieniem upiornego stroju powinien być odpowiedni manicure. Jak pomalować paznokcie na Halloween Podpowiadamy.
Zobacz wideo

Halloween już tuż tuż - za mniej niż tydzień. Nie jest to oficjalne święto urzędowe, ale mimo to cieszy się naprawdę dużą popularnością. I to zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Halloween obchodzone jest jest w wielu krajach 31 października, przy czym najbardziej hucznie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii oraz w Wielkiej Brytanii.

Halloween w Polsce

Halloween dotarło także do Polski, chociaż u nas nie jest obchodzone aż tak hucznie. Głównym symbolem tego święta jest dynia. Pomarańczowe warzywo wydrąża się i podświetla świeczką od środka tak, aby wyglądało jak najbardziej upiornie. Inne symbole Halloween to: duchy, wampiry, zombie, czarownice, trupie czaszki, pajęczyny, szkielety, nietoperze, czarne koty itp.

Paznokcie na Halloween

Halloween wiąże się z obowiązkowymi przebraniami. Im są bardziej kreatywne, upiorne i demoniczne, tym lepiej. Ważnym uzupełnieniem w każdej stylizacji będzie również odpowiedni manicure na Halloween. Jaki wybrać? Podpowiadamy.

Manicure na Halloween - ciemne kolory

Na jaki kolor pomalować paznokcie na Halloween? Największą furorę robią głównie ciemne kolory. Są to najczęściej fiolet, burgund, granat czy czerń. Halloween to mroczne święto. Taki zatem musi być również manicure.

Jeżeli chcesz postawić na trwały manicure, wybierze paznokcie hybrydowe. Są bardzo praktyczne i wygodne. Manicure hybrydowy daje dużo większą trwałość niż ten klasyczny. Dobrze wykonane paznokcie hybrydowe mogą się bowiem trzymać kilka tygodni w idealnym stanie. Hybryda wygląda jak zwykły lakier, jednak jej właściwości bardziej przypominają żel. Ma płynną konsystencję, ale sama nie zastyga na paznokciu. Taki lakier hybrydowy należy utrwalić jeszcze pod specjalną lampą.

Paznokcie na Halloween - burgund

Halloween to mroczne święto. Dlatego też doskonale sprawdzi się manicure w kolorze burgundu. Jest ciemny, a przy tym stylowy i elegancki. Jest do kolor zbliżony do czerwonego wina, wiśni, bakłażanu bądź też często inaczej nazywany bordo.

Manicure na Halloween - fioletowe paznokcie

Na Halloween dobrym wyborem będzie również fiolet. Taki manicure idealnie będzie współgrał z przebraniem za wampira czy za czarownicę.

Więcej o: