Makijaż na Halloween - Diablica. Jak pomalować się na przyjęcie halloweenowe

Imprezy halloweenowe już w ten czwartek. Masz już gotowe przebranie, czy może nadal szukasz inspiracji? Makijaż Diablicy na pewno będzie strzałem w dziesiątke. Do tego kilka dodatków i stylizacja gotowa.

31 października wypada Halloween. Jeżeli wybierasz się tego dnia na imprezę, konieczne będzie upiorne przebranie. Szukasz czegoś nieskomplikowanego na ostatnią chwilę? Mamy coś dla Ciebie. Podstawą stylizacji będzie zjawiskowy makijaż diablicy inspirowany filmem Czarownica.

Makijaż halloweenowy w stylu Harley Quinn:

Zobacz wideo

Makijaż diablicy na halloween- jak wykonać?

Makijaż rozpoczynamy od nałożenia na twarz bardzo jasnego podkładu lub farbki przeznaczonej do makijażu twarzy. Bardzo istotnym punktem looku diablicy jest konturowanie twarzy. Możesz użyć do tego różu w odcieniu wpadającym w czerwień lub czerwonego cienia do oczu. Mocno podkreśl kości policzkowe.Następnie dużą ilość czerwonego cienia nałóż na powiekę i delikatnie rozetrzyj. Przy pomocy czarnej kredki lub eye-linera narysuj na powiece długą i dosyć grubą kreskę. Czerwony cień możesz nałożyć również na dolną powiekę. Kolejnym etapem makijażu będzie dorysowanie malutkich żyłek pod oczami. Użyj do tego białej lub srebrnej kredki. Narysowane żyłki nie powinny być dłuższe niż nasz nos. By dodać im wyrazistości, popraw gdzieniegdzie czarną, dobrze zaostrzoną kredką. Czas na usta. Czarną kredką obrysuj górną wargę i przedłuż ją tak, by kreska wystawała poza kąciki ust, pod kątek skierowanym w stronę oczu. Doda to Twemu uśmiechowi drapieżności. Następnie użyj krwisto-czerwonej lub ciemno-fioletowej szminki i gotowe.

Taki makijaż okraszony kilkoma dodatkami, takimi jak czarny ogon, świecące rogi czy widły to idealna stylizacja na Halloween 2019.

Makijaż diablicy rodem z filmu Czarownica

Jeżeli marzysz o stylizacji na bohaterkę filmu Czarownica, graną przez Angelinę Jolie, makijaż również jesteś w stanie wykonać w zaciszu swojego domu. Różni się on nieco od typowego makijażu diablicy na Halloween. Różnica tkwi przede wszystkim w kolorystyce. By wyglądać niczym diabolina, do konturowania twarzy użyj ciemnych kolorów- brązu i czerni oraz białej farbki do twarzy Nałóż je również na powieki. Wraz z ciemno-czerwonym lub bordowym cieniem stwórz makijaż przypominający smokey eyes. Dolna powiekę podkreśl białą kredką. Na górnej narysuj grubą, wyrazistą kreskę. Istotnym elementem wyglądu postaci granej przez Angelinę są jej hipnotyzujące oczy. By uzyskać podobny efekt, konieczne będą jasno-zielone soczewki. Nieodzowną częścią tego przebrania są również długie, czarne, spektakularne rogi.

Poniżej pełen tutorial. Sprawdź jak wykonać makijaż diablicy:

 
Więcej o: