NYX Cosmetics - profesjonalne kosmetyki do makijażu po raz pierwszy w Rossmann

NYX cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Nic dziwnego! Marka sprzedaje dobre, profesjonalne kosmetyki do makijażu w atrakcyjnych cenach. Niedługo produkty NYX mają trafić do sprzedaży w drogeriach sieci Rossmann.
Zobacz wideo

NYX to kultowa amerykańska marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek NYX w Polsce. Jak podaje portal Glamour, już niedługo kosmetyki do makijażu NYX będzie można kupić w sieci drogerii Rossmann. Wspaniała wiadomość, nieprawdaż?

NYX w drogeriach Rossmann

Kolorowe kosmetyki do makijażu marki NYX, jak dotąd, w Polsce dostępne były głównie w sklepach sieci Douglas (tych stacjonarnych oraz tych online). Dodatkowo można je kupić również w specjalnych punktach w wybranych galeriach handlowych np. w Arkadii czy Złotych Tarasach. Już niedługo będzie można je kupić w drogeriach sieci Rossmann.

NYX ma w swoim asortymencie m.in: pomadki w płynie i nie tylko, podkłady, pudry, paletki cieni do oczu, róże do policzków, kosmetyki do makijażu brwi itp. Kosmetyki te wyróżnia nie tylko super jakość oraz trwałość, ale przede wszystkim atrakcyjne ceny. Dzięki tym trzem czynnikom marka NYX bardzo szybko stała się bardzo popularna na całym świecie. Nic dziwnego! NYX oferuje dobre, profesjonalne kosmetyki do makijaży i to w atrakcyjnych cenach.

Rossmann poszerza asortyment o profesjonalne kosmetyki do makijażu marki NYX

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie profesjonalne kosmetyki do makijażu marki NYX pojawią się w sieci drogerii Rossmann. Kilka dni temu na oficjalnym, polskim profilu marki opublikowana została grafika, przedstawiająca mapę Polski. Serduszkami zaznaczono na niej konkretne punkty.

Przerwa w nadawaniu. Nie możemy jeszcze nic zdradzić, ale możecie spróbować odgadnąć - kto się domyśla, co może oznaczać ta mapa Polski z ♥?

- czytamy w opisie do tajemniczej grafiki.

Internautki w licznych komentarzach pod grafiką zaczęły zgadywać, że serduszka oznaczają miejsca, w których pojawią się nowe punkty, gdzie będzie można kupić kosmetyki marki NYX. Serduszek jest dokładnie 20, co zapewne odpowiada liczbie miast.

 

Jak na razie, ani NYX, ani też Rossmann nie potwierdził tych informacji. Też nie możecie się już doczekać?

Więcej o: