Paznokcie na Andrzejki 2019. Jaki manicure będzie najlepszy na tę okazję?

30 listopada obchodzimy Andrzejki. Okazuje się, że jest to idealna okazja na zaszalenie ze stylizacją swoich paznokci. Podpowiadamy jakie paznokcie będą idealne na tę okazję.

Imprezy i przyjęcia andrzejkowe kojarzą się głównie z atmosferą magii, a to za sprawą zabaw we wróżby. Stylizacja na tę okazję może być zatem nieco bardziej fantazyjna. Podobnie sprawa ma się ze stylizacją paznokci. Na Andrzejki nasz manicure może błyszczeć i rzucać się w oczy niecodziennymi zdobieniami. 

Jak wykonać stylowy manicure w kilka minut?

Zobacz wideo

Paznokcie na Andrzejki 2019 - kolory

Kolory paznokci na Andrzejki powinny zdecydowanie mieć odcienie raczej ciemne niż jasne. Bordo, butelkowa zieleń, czerń czy głęboki fiolet dobrze korespondują z atmosferą tajemniczości towarzyszącej Andrzejkom. W sezonie jesienno-zimowym 2018-2019 swój wielki powrót ma brokat. Jeśli jednolity manicure wydaje nam się zbyt stonowany, możemy ożywić go błyszczącym pyłkiem. Dobrze sprawdzi się również złoty manicure. Możesz spokojnie pomalować złotym lakierem wszystkie paznokcie. Złote paznokcie są aktualnie bardzo modne. Eleganckie, a do tego robią niemałe wrażenie i pięknie wyglądają na naszych dłoniach.

Paznokcie na Andrzejki 2019 - wzorki

Jeżeli klasyczny i jednolity manicure nosisz na co dzień, a w andrzejkowa noc masz ochotę na coś bardziej szalonego, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Jedną z nich jest manicure holograficzny. Mieniąca się tafla na naszych paznokciach świetnie koresponduje z andrzejkowymi zabawami z magią i wróżbami. Sprawi, że poczujemy się wyjątkowo. W trendach jesiennych często przewija się również malowanie paznokcia na sposób ombre. Na Andrzejki możemy polecić wypróbować połączenie butelkowej zieleni ze złotem. 

Paznokcie na Andrzejki 2019 - zdobienia wypukłe

Dla odważnych mamy fantastyczną propozycje na ozdobienie swoich paznokci. Złoto jest absolutnym hitem aktualnego sezonu. Modne stały się również wypukłe zdobienia na paznokcie. Znajdziecie je w kształcie księżyca, gwiazdek, słońca. Takie ezoteryczne symbole to strzał w dziesiątkę na andrzejkową zabawę! Zdobienia są bardziej widoczne niż płaskie, dlatego są dobrym wyborem kiedy mamy ochotę zaszaleć z naszym manicurem. Możemy przykleić je na specjalnym kleju do paznokci, jak i utwardzić na lakierze hybrydowym czy zatopić w żelu. 

Więcej o: