Promocje w sklepach Rossmann na listopad 2019 [Gazetka]

Listopad w sklepach Rossmann ponownie przebiegnie pod znakiem różnych promocji. W tym miesiący, w popularnej drogerii, będzie można dostać znane produkty do makijażu, pielęgnacji czy chemii domowej w dużo niższych cenach.

"Tysiące nowych promocji" akcja zorganizowana przez sieć sklepów Rossmann, która pojawia się niemal każdego miesiąca. Choć już w zeszłym miesiącu pojawiło się mnóstwo ciekawych ofert, to w listopadzie Rossmann również obniżył ceny wielu popularnych produktów. 

Zobacz wideo

Gazetka Rossmann - obowiązujące promocje

Już od pierwszego listopada, na klientów drogerii Rossmann czekać będą wyjątkowe oferty promocyjne. Taniej będzie można kupić między innymi wegańskie kosmetyki do włosów marki Love Beauty&Planet, pomadka Bourjois, podkład L'oreal Infaillible, maseczki na tkaninie Selfie Project, czy chemię gospodarczą Vanish, Persil oraz Lenor. Oprócz tego pojawiła się również oferta 2+1 na produkty do włosów marki John Frieda. Wszystkie produkty, które zostały objęte promocją, znalazły się w najnowszej gazetce Rossmann, którą znajdziecie TUTAJ

Promocja Rossmann - kto będzie mógł skorzystać z ofert?

mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie są zarejestrowani w Klubie Rossmann, gdyż produkty objęte promocją będzie można kupić nawet bez karty Rossmann. Promocja potrwa od 1 do 15 listopada lub do wyczerpania zapasów. 

Więcej o: