Świąteczne paznokcie 2019. Najmodniejsze propozycje na Boże Narodzenie

Paznokcie to nieodłączny element świątecznej stylizacji. Boże Narodzenie to doskonały czas, by pozwolić sobie na szalony manicure pełen czerwieni, brokatu oraz klimatycznych wzorów. Jakie świąteczne paznokcie będą modne w tym roku?

Jak wprowadzić się w świąteczny nastrój jeszcze przed Bożym Narodzeniem? Oprócz ciepłego swetra, świątecznej muzyki czy kalendarza adwentowego możesz zafundować sobie klimatyczne paznokcie. Złoty i srebrny brokat, choinki, śnieżynki, mikołaje - tu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Jeśli chcesz wykonać efektowne paznokcie holo, w poniższym wideo znajdziesz instrukcję krok po kroku:

Zobacz wideo

Świąteczne paznokcie 2019 - wzory

Jeśli zastanawiasz się, jakie paznokcie będą modne podczas tegorocznych świąt, to spieszymy z odpowiedzią i rozwiewamy wątpliwości. Niemal każdego roku trendy na świąteczne paznokcie obracają się wokół tych samych wzorów. Najczęściej są to miniaturowe choinki, kolorowe światełka choinkowe, bałwanki, płatki śniegu, motyw sweterka czy mikołaja.Święta kojarzą nam się także z czerwienią i dużą ilością brokatu, dlatego nie odmawiajmy go sobie nawet na paznokciach.

Modne paznokcie na święta - propozycje dla fanek minimalizmu

Nie przepadasz za krzykliwymi wzorkami i błyszczącym brokatem? Dla fanek minimalizmu również znajdą się modne propozycje na świąteczny manicure. Jeśli należysz do tego grona kobiet, postaw na lakier do paznokci w odcieniu krwistej czerwieni, butelkowej zieleni, czerni lub burgundu - takie paznokcie będą nie tylko eleganckie i ponadczasowe, lecz także wpiszą się w świąteczny klimat.

 
Więcej o: