"Przyjaciele" - na rynku pojawiła się paleta cieni inspirowana kultowym serialem

"Friends", czyli kultowy serial znany w Polsce jako "Przyjaciele", zainspirował producentów kosmetycznych do stworzenia wyjątkowej palety cieni. Kosmetyk jest już dostępny w sprzedaży. Gdzie można go kupić?

Na rynku powstała paleta cieni inspirowana serialem "Friends"

Serial "Friends" jest kultową amerykańską produkcją, która ma miliony fanów na całym świecie. W związku z tym, na rynku nieustannie pojawiają się przeróżne gadżety związane z serialem. Koszulki, kubki, gry, plecaki, a nawet kawiarnie - mogłoby się wydawać, że powstało już wszystko, co nawiązuje do przygód Rachel, Monici, Phoebe, Joey'a, Chandler'a oraz Ross. Producenci kosmetyczni udowodnili jednak, że nie. Na rynku pojawiła się paleta cieni do powiek, która w całości zainspirowana jest serialem "Przyjaciele".

Zobacz wideo

Paleta cieni inspirowana serialem "Przyjaciele" - gdzie można ją kupić?

Fani amerykańskiego serialu mogą dziękować platformie sprzedażowej Hot Topic. To właśnie tam, paleta cieni jest już dostępna. Jak się okazuje, sklep ten już wcześniej oferował kosmetyki do makijażu inspirowane słynnymi produkcjami telewizyjnymi. Koszt palety 16,90 dolarów, czyli około 65 zł.

A jak wygląda paletka "Friends"?

W palecie "Friends" znajduje się aż 12 odcieni w stylu lat 90. Opakowanie jest minimalistyczne i zawiera jedynie słynne logo z czołówki serialu "Przyjaciele". Natomiast nazwy cieni do powiek nawiązują do produkcji telewizyjnej oraz słynnych tekstów jej bohaterów. Cienie to jednak nie wszystko! Oprócz cieni do powiek na platformie sprzedażowej można dostać zestaw pędzli do makijażu za niecałe 25 dolarów oraz mnóstwo innych gadżetów nawiązujących do amerykańskiego serialu.

Więcej o: